Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağam yem yemeyi bıraktı

Neobi

Yeni Üye
Merhabalar 9-10 aydır su kaplumbağam benimle.Kabuk boyu 5cm civarı günde 2 öğün beslenmesi mevcuttu 4-5 gün önceye kadar ama maalesef giderek yem yemeyi azalttı dün sabah sadece bir tane stick yedi bugün yemiyor.Yemleri karides ve raffy p idi.Ölüm fanusunda bakmıyorum akvaryumu mevcut 25 litre civarı.Kuru alanı var.’kuru alanda ısı lambası eksik sipariş ettim hemen daha gelmedi’ ısıtıcısı vardı fakat bozulmuş kuru alana daha çok çıkmaya başladığında farkettim.hemen tetra ısıtıcı ve dijital termometre sipariş verdim dün geldi dereceyi 30 a ayarladım.Dijital termometre 29.1-29.2 civarında sabitlenmiş durumda.iç filtresi mevcut.Günlük vitamin damlatıyordum ama bugün yemek yemeyi komple reddettiği için gentamisin vardı evde gözlerine 2 şer damla damlattım sabah başka yapabileceğim bir şey var mıdır ? yardımınıza ihtiyacım var.

Geri