Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağamı sahiplenecek birini arıyorum.

Bunch

Yeni Üye
Kaplumbağaları sevdiğimi bilen bir arkadaşım hediye almış.Ama malesef bakacak durumda değilim.Bunu düşünememiş ne yazık ki.Üniversite okuyorum ve yurtta kalıyorum o yüzden bakmam mümkün değil.Benden başkada bakabilecek biri yok.Bu yüzden acil sahiplendirmem gerek bu ayın sonunda şehir dışında olucam  :'( Lütfen ilgilenenler ve gerekli ekipmanı olup güzel bakabilecekler söylesin irtibata geçelim.Bu arada istanbuldayım ama gerekirse şehir dışınada yollayabilirim mümkün olursa.Resim ekledim.Cinsiyetine dair bir  bilgim olmamakla beraber bana erkek gibi geldi. çok acill, napcam bilmiyorum :59:

mailto:/zV7AVO][img]mailto:/zV7AVO.jpg[/url]* Resmi ekleyememişim  :breh:

Hiçbir ücrette istemiyorum.Sadece bakabilecek biri lazım hepsi bu.

Cvp: Kaplumbağamı sahiplenecek birini arıyorum.

[quote='ben sahip olmak isterim 2  gün öncesi  2 kaplumbağam öldü tam emin olamadığım icin veterinere götürdüm biri 3 diğeri 4 yıllıktı

Eğer hayvanlar alındığı yerden daha iyi bir ortama alıştırılmadıysa geri iade edebilirsin.

Ecem hayvanlar bir anda öldüyse elektrik kaçağı olabilir. Kullandığın cihazları kontrol et. Özellikle su ısıtıcısını.

Çok hareketlilerdi normalde beni gördüklerinde felan hemen yanaşırlardı o gün ağzını açıp kapatıyordu gördüğümde hemen müdahale ettim ama yetişemedim sanırım hemen veterinere göturdun sonrası benim için çok kötüydü zaten

Sahiplenildi mi

Cvp: Kaplumbağamı sahiplenecek birini arıyorum.

Hallettim teşekkürler.Ben yokken ailem bakacak.:)

Geri