Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağamı vermek zorundayım

incubus

Elmas 5 Üye
Merhaba arkadaşlar tamda bütün gereçlerini tamamlamışken taşınıyoruz :( ve bunu bana gecenin bu saatinde söylüyorlar.. kaplumbağamı yollarda telef etmek istemiyorum bu yüzden gerçekten iyi bakabilecek birine vermek istiyorum ve yanında ücretli olarak turtle bank'ını ve daha kullanamadığım uvb lambamı vereceğim.

Adınız Soyadınız: Doğancan Kurtoğlu
Kaplumbağanızın Yaşı: 1
Kaplumbağanızın Boyu: 5-6 cm
Kaplumbağanızın Cinsiyeti: %70 erkek
Kaç tane kaplumbağa: 1
Oturduğunuz il-ilçe: Ankara/Eryaman
Neden vermek istiyorsunuz: Taşınıyoruz
Ücret: Ücretsiz
Resim: http://www.vikipic.com/view.php?filename=613Foto_raf0030.jpg
/Kaplumbağa dışında almak-satmak istediğiniz:
1 adet Exo Terra Turtle Bank Kaplumbağa Adası Medium 30 TL
1 adet Namiba Terra UV Plus D3 Kompakt Lamba 15 W 70 TL (0 hiç kullanılmamış)
Ayrıca eklemeyi unuttum yanında
sera reptil carnivor (az kaldı) ,sera reptil herbivor (tam dolu) ve birazda karides yemlerini ücretsiz olarak vereceğim

ısıtıcı filtreyi annem sattırmıyor yeni evde balık alacakmış kendine :ermm:

malzemeleri ayrı ayrı satabilirim Türkiye genelinde kargo ücretini ben karşılayabilirim.

Eğer taşınana kadar yeni bir yuva bulamazsam ya petshopa vereceğim ya da hayvanat bahçesine :(

Cvp: Kaplumbağamı vermek zorundayım

Ben gönüllü olabilirim kaplumbağana iyi bakabileceğime emin olabilirsin tamda alışveriş yapıyordum benim miniklere ben çanakkalede oturuyorum :( ankarada olsam inan alırdım veya otobüs ile gönderebilir isen alabilirim ?

KillerPrince' Alıntı:
Ben gönüllü olabilirim kaplumbağana iyi bakabileceğime emin olabilirsin tamda alışveriş yapıyordum benim miniklere ben ancak ben çanakkalede oturuyorum :( ankarada olsam inan alırdım veya otobüs ile gönderebilir isen alabilirim ?

Maalesef zaten verme nedenimde yollarda telef olmaması :( :(

Üzüldüm inşallah ankaradan biri çıkar başka forumlara ve sahibinden.com a ilan açmayı unutmayın daha çabuk alıcı bulursunuz nereye gidiyorsunuzda telef olmaması diyorsunuz ? bence kapluşunuzla gidebilirsiniz ? 1 2 günlük yere gidiyorsanız yolda yem atarsınız yolda bakarsınız ?

KillerPrince' Alıntı:
Üzüldüm inşallah ankaradan biri çıkar başka forumlara ve sahibinden.com a ilan açmayı unutmayın daha çabuk alıcı bulursunuz nereye gidiyorsunuzda telef olmaması diyorsunuz ? bence kapluşunuzla gidebilirsiniz ? 1 2 günlük yere gidiyorsanız yolda yem atarsınız yolda bakarsınız ?

annemler gidiyor ben yurtta kalıyorum yurda zaten akvaryumum götüremem annemler şehir dışına çıkıyor 1 günlük bir şey olsa tamam ama hem ben akvaryumdan ayrılıyorum hemde şehir dışına taşınıyorlar ben okulumdan dolayı yurda geçeceğim. ilginiz için teşekkür ederim umarım bulunur...

Annene versen sen okulunu bitirene kadar onlar baksa ? tabi kendi düşüncem vermek istemiyorsan böyle yapabilirsin sakın pet shopa verme geçen yem almak için gittim bir pet shopa sera raffy p varmı dedim haa dedi bende sera kaplumbağalar için yem varmı dedim var dedi ama biz kovayla alıyoruz öyle 3 tl ye geliyor dedi poşete dolduruyoruz diyo :) sonra tabi almadım su kaplumbağası varmı dedim kalmışşa bakalım dedi baktık 2 tane var kafasını içine çekmiş ölümü belli değil su yok içinde ! gerçekten içinde su yoktu yok artık dedim yanda küçük leğende azıcık suda avuç kadar kapluşlar gördüm baktım ne kadar dedim onlar emanet dedi yazık suları nasıl pisti su azcıcık kap karanlık yerde inşallah sahibi geldiğinde kapluş hasta olmuş olmaz :S emanetlere bile bakmıyorlar ya !
Birde turtle bankını satıyormuşşun galiba 30 tl ye onu alabilirim ancak resim çekme imkanın varmı ? ürün ne kalitede kırılma çatlak vs varmı çok yıpranmışmı kaç aydır kullandın ?

KillerPrince' Alıntı:
Annene versen sen okulunu bitirene kadar onlar baksa ? tabi kendi düşüncem vermek istemiyorsan böyle yapabilirsin sakın pet shopa verme geçen yem almak için gittim bir pet shopa sera raffy p varmı dedim haa dedi bende sera kaplumbağalar için yem varmı dedim var dedi ama biz kovayla alıyoruz öyle 3 tl ye geliyor dedi poşete dolduruyoruz diyo :) sonra tabi almadım su kaplumbağası varmı dedim kalmışşa bakalım dedi baktık 2 tane var kafasını içine çekmiş ölümü belli değil su yok içinde ! gerçekten içinde su yoktu yok artık dedim yanda küçük leğende azıcık suda avuç kadar kapluşlar gördüm baktım ne kadar dedim onlar emanet dedi yazık suları nasıl pisti su azcıcık kap karanlık yerde inşallah sahibi geldiğinde kapluş hasta olmuş olmaz :S emanetlere bile bakmıyorlar ya !

Telef olur biliyorum en iyi karar başka bir yuva bulmak :(

incubus' Alıntı:
KillerPrince' Alıntı:

Telef olur biliyorum en iyi karar başka bir yuva bulmak :(
Evet :( Birde turtle bankını satıyormuşşun galiba 30 tl yi 20 yaparsan alabilirim sıfırı 50 tl ancak resim çekme imkanın varmı ? ürün ne kalitede kırılma çatlak vs varmı çok yıpranmışmı kaç aydır kullandın ? kutusu kullanım kulavuzı vs herşeyi yerindemi ?

KillerPrince' Alıntı:
Evet :( Birde turtle bankını satıyormuşşun galiba 30 tl yi 20 yaparsan alabilirim sıfırı 50 tl ancak resim çekme imkanın varmı ? ürün ne kalitede kırılma çatlak vs varmı çok yıpranmışmı kaç aydır kullandın ? kutusu kullanım kulavuzı vs herşeyi yerindemi ?

mailto:/forum/Konu-uv-lamba-icin-armatur.html?pid=45278#pid45278 burdaki resimlerde görebilirsiniz. Hayır hiç bir sorunu yok her akvaryumu temizlememde onuda güzelce fırçalayıp temizlerdim kutusu duruyor fakat kullanma klavuzu yoktur bu üründe. 20 tl yarı fiyatından da az okadar düşebileceğimi sanmıyorum çünkü çok düzgün baktım

Umarım iyi bir yuva bulursunuz ve gözünüz arkada kalmadan kaplumbağanıza en iyi şekilde bakılır.

eminemre' Alıntı:
Umarım iyi bir yuva bulursunuz ve gözünüz arkada kalmadan kaplumbağanıza en iyi şekilde bakılır.

Umarım :(

Günceldir arkadaşlar

İlan hala günceldir arkadaşlar..

Turtle bankı biraz indirirsen alabilirim.Kapluşuda otobüs ile göndere bilirsen alabilirim sahibindene ilan açmadınmı ? açarsan daha kolay bulursun başka forumlarada konu aç pet shopa sakın verme hayvanın ölüsü bile pet shopa verilmez. en son çare hayvanat bahçesi.

KillerPrince' Alıntı:
Turtle bankı biraz indirirsen alabilirim.Kapluşuda otobüs ile göndere bilirsen alabilirim sahibindene ilan açmadınmı ? açarsan daha kolay bulursun başka forumlarada konu aç pet shopa sakın verme hayvanın ölüsü bile pet shopa verilmez. en son çare hayvanat bahçesi.
Kaplumbağamı vermeden ekipmanları veremem. Şehir içinde birine vermeyi düşüyorum Ankara dışına vermeyi düşünmüyorum başka forumlarda da konum mevcut ve yeterlidir. Evet katılıyorum en son çare hayvanat bahçesi olacak ve sanırım böyle giderse tek çarem o kalacak..

1.ci sayfada ayrı olarak satabilirim demişşin ?

KillerPrince' Alıntı:
1.ci sayfada ayrı olarak satabilirim demişşin ?

E tamam ama onları verdikten sonra kaplumbağa nereye çıkıp dinlenecek? uvb lambayı satabilirim ama ücretsiz olanları ve turtle bankı veremem

Arkadaşım yapma benim hayfanlar bu yaz çeşmeye mersine maraşa g.antebe ve istanbula gittiler hiç birşey olmadı seninkide dayanır ben sana ne yapman gerektiğini söylerim satmada kimseye vermede. :(

Geri