Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağamı vermek zorundayım

Cvp: Kaplumbağamı vermek zorundayım

Arkadaş hala cevap vermedi umarım yakında verir. Bugün yada yarın almam lazım sonra sınavlar başlıyor.

antifbyigit' Alıntı:
Arkadaş hala cevap vermedi umarım yakında verir. Bugün yada yarın almam lazım sonra sınavlar başlıyor.

Bir kaç gündür foruma ulaşamadım özür dilerim o yüzden geri dönüş yapamadım size

Arkadaşlar iyi haber ile karşınızdayım. :)

Bugün Ankara Üniversitesi Veterinerlik Fakültesine gittim bir kaç arkadaşım orada okuyor durumumu bildirdim onlarda sınıf arkadaşlarına sordular bir anda yayıldı haber :)

Sonunda doçent bir hoca istedi bende tamam dedim benim akvaryumumdan 15 cm daha küçük bir akvaryumda bakılacak ve şöyle bir avantajım daha var önümüzdeki zamanda yurttan eve çıkarsam tekrar kaplumbağamı alabileceğim bu yüzdende ücretli sattığım ekipmanlarıda oraya verdim kaplumbağamı aldığım zaman onlarıda alacağım :) Bu eve çıkma konusunu 1-2 aya kadar indirmeyi planlıyorum yani planlarım düzgün giderse kaplumbağam çok fazla orada kalmayacak :)

Yiğit arkadaşımıza da ne olursa olsun yinede teşekkür ediyorum :)

Merhaba..
Ben de Ankarada oturuyorum.Su an baktıgım 2 tane kaplumbagam var.15 yasımdan beri kaplumbagalarla iç içeyim ve nasıl bakılacagı konusunda artık yeteri kadar tecrübem oldu,onları çok seviyorum yakından ilgileniyorum.Eger hala elinizdeyse ben alabilirim.Kaplumbagalarıma nasıl bir ortam sagladıgımı size de gösterebilirim böylece içiniz daha rahat olur.Tabii hala vermemisseniz:)

Geri