Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kaplumbağamın üzerindeki beyazlıklar ne olabilir?

qamse

Yeni Üye
selam arkadaşlar
konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama bilgili arkadaşların yardımcı olmasını istiyorum kapluşumu 4-5 ay kadar ölüm fanusunda besledim ne yazıkki :( son bi aydır durgunlaştı bazen yem yemez oldu bende araştırmaya başladım bunun yanlış olduğunu öğrenir öğrenmez akvaryum ekipmanlarını tamamladım. Ama gözleri şişti açamaz oldu alt kısmında pembelikler var sanırım akciğer enfeksiyonuna yakalandı terramiycin sürmeye başladım az bişi aralamaya başladı gözlerini akvaryuma geçtiğinden beri yüzmesi hızlandı yem yemesinde bi problemi yok sadece göz sorunu var sanırım ama beni asıl endişelendiren kabuğunun durumu elimden geldiğince net çekmeye çalıştım fotografını.Sanki kabuk değiştirmiyo da ince bi tabaka halinde soyuluyo kabuğunun tortularını suyun dibinde görünce çok endişelendim pek bi bilgimde olmadığından yardım istiyorum korkulca bişi var mı neler yapabilirim :( şimdiden ilginize teşekkür ederim.
mailto:/img824/3181/070920101381.jpg

Edit tubidik: Konu hastalık sağlık kategorisine taşındı.

benim kaplumbağamda da aynından var ama sürtünmüş olabilir büyosada mantar olabilir büyüyomu büymüyomu bi gözetle sen

Geri