Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kaplumbağlarımı sahiplendirmek isityorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cvp: RE: kaplumbağlarımı sahiplendirmek isityorum

loveturtle' Alıntı:
Benim hakkimda yargi yapma asli

Yargi yapmiyorum.Yazdigini,yorumluyorum.

Mesela ikinci dikkatimi ceken sey,ilk yargiyi Agustos yapmasina ragmen,benim katildigim yoruma cikisman ilginc. Arkadasimiz soz sahibi diye ona cevap vermedigin imajini uyandiriyor.

Bunlar benim gozlemlerim.Gordugum celiskileri paylasmaya da devam edecegim..Polemige girmiyorum.Kisisel olarak yazmayin lutfen..

Cvp: kaplumbağlarımı sahiplendirmek isityorum

Aslı Hanım ben bir söz sahibi değilim normal üyeyim ama arkadaşın önceki davranışlarını bildiğim için çekiniyordur siz ilgilenmeyin

Hayvansever olmasam hamster kaplumbaga balik kus sakalli ejder bakmam lutfen on yargili olmayalim

Soz sahibinden kastim oydu Agustos.

İlgilenmiyorum merak etmeyin. Az cok insan psikolojisinden anliyorum =))

Çok hayvan bakmakla hayvansever olunsaydı hayvanat bahçelerindekiler en hayvan sever insanlar o zaman ? Neyse Muratcan takıl abicim kimse ön yargılı değil burda

Forumda lutfen polemige girmeyelim diye bir kural olsada burda ben yazicagimi yaziyorum

Birkere SAYIN Muratcan bu forumda hic kimse hic kimseye saygisizlik yapmaz hele senden kac yas buyuk birine asli asla diyemezsin.
Sen hayvan sevsen birkere burda hayvanimi attim demessin burada insanlar sana 2. bir sans verdi fakat sen bunu tekrar suistimal ettin yok 1000 litre akvaryummus falan bunlar hayalden oteye gitmez.

Bunlarida tamamen kisisel aliniz bir insan hayvanlari attim diyip bu guzel platformda hala barinabiliyorsa bu sansini guzel kullanmalidir.

Alisarp akvaryum peşinde inan bana.. Sabahtan beri sabrettim en sonunda patladım artık aslı diye yazınca..

Alisarp sende 12 yıllık kaplumbağa vardı hani 20 cmlerde o kadar emek vermiş büyütmüşsün ama düşün bu arkadaş 2 yaşından beri bütün arkadaş grubuyla kaplumbağa besliyor ve bizim hayallerimizi süsleyen 1000 litrelik akvaryumlar havada uçuşuyor...

Oyle guzel ozetledin ki yasarcan diyecek birsey bulamadim gulsem mi aglasam mi bilemedim yazini okuyunca :(

Kaplumbağalar ve akvaryum ekipmanları sahiplendirilmiştir.Teşekkürler.

Hadi hayırlısı olsun.
Konu amacına ulaştığı için kapatıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri