Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kapluslarima isim onerileriniz?

erdiaydn

Bronz 1 Üye
Benim iki adet kaplusum var. Bu hafta onlara akvaryum alacagim. ve yepyeni bir hayata baslayacaklar bnde bu sebeble onlara daha guzel isimler vereccgim. Bana isim onerileriniz varmi?

Cvp: kapluslarima isim onerileriniz?

Cok dusundum malesef bulamadim bu sebeble onerinizi aliyim dedim sizin onerileriniz nelerdir?

Ninja Turtleslerden birini koyun :) Michelengelo gibi. Yada Leo :) Ama siz kendi zevkinizi kullanın.

Raphael ve Michelengelo yaparsanız forumda bir TMNT (ninja t.) kurulmuş olur :)

Aslinda ben yapayim mi? :) Bobby Ve Sammy hoşuma gitmedi pek. Ben degistirdim Raphael ve Michelengelo olarak :D

Vay TMNT team kurduk bile :) Ben de nisan ayında sorumluluğunu alacağım kaplumbağamın adını hazırladım bile ^^

ben bugün 1 tane kapluş daha aldım 2 tane oldu şimdiki mini minnacık isimlerini ise büyk olan sülo küçük hüso :D size de öneririm

saolun biraz önce sülo hüso nun kuyruğunu ısırdı :D

bende o isimleri koymusdum MURTAZA :) neyse farketmez

Asit ile Masit koyun :D

Geri