Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kapluşlarıma sahip çıkın lütfen

kırmızıyanak

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar,
benim 3 tane kırmızıyanak kapluşum var. 3 yıldır en iyi şekilde bakmaya çalıştım
ancak çok büyüdüler ve sağlık sorunlarımdan dolayı bakmakta zorlanıyorum. onlara
iyi bakacak, sorumluluğunu alabilecek birine vermek istiyorum.
100*80 cm lik akvaryumları, filtresi ,motoru, ısıtıcısı, lambası var.
ücret istemiyorum. iyi bakılsınlar yeter

Cvp: kapluşlarıma sahip çıkın lütfen

Sakaryaya almak isterim 3 kafadari.

istanbul-beylükdüzü nde oturuyorum. alabilirseniz haber verin. yanlız çok rica ediyorum bakabilecek olan alsın. evde hayvan bakmanın sorumluluğu çok büyük. çocuk gibi ilgilenmek zorundasınız. bıkmadan, özenle bakabilecekseniz alın. onlar benim için çok değerli. mecbur kalmasam vermezdim

kırmızıyanak' Alıntı:
istanbul-beylükdüzü nde oturuyorum. alabilirseniz haber verin. yanlız çok rica ediyorum bakabilecek olan alsın. evde hayvan bakmanın sorumluluğu çok büyük. çocuk gibi ilgilenmek zorundasınız. bıkmadan, özenle bakabilecekseniz alın. onlar benim için çok değerli. mecbur kalmasam vermezdim

Bence hayvanlarınızı sahiplendirmeden önce kişinin maddi durumuna, bakabilecek kapasitede olduğuna gerekli olgunluğa sahip olduğuna dikkat ederek sahiplendirin .

kaplumbağaların yanında akvaryumu ısıtıcıyı vs veriyor musunuz

ben sahiplenmek istiyorum kendilerini, eğer ki ekipmanlarıda verecekseniz 1 tank daha alıp 3üne ayrı ayrı bakmayı planlıyorum, sizin için uygunsa lütfen haber verin.

Geri