Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kapluşumun garib ölümü

cingöz

Gümüş 5 Üye
arkadaslar bu aksam kaplumbağama baktım kafasının olduğu yerden sümüksü bir sıvı akmış basında yarık oluşmus sekilde buldum ilkten şok gecirdim bi 5 dk daha sonra aldım kaplumbağayı bir peçeteye sardım (yarın gömücem)peçeteye sarıp ölüsünü buzluğa koydum arkadaslar hayatım da ilk defa böyle bir olay görüyorum bakması için arkadsıma vermiştim onların 2 metrelik fanusu var acı haberi o söyledi acaba nooldu kaplumbağama birde ayaklarında ki tırnaklar azcık yamulmuş bunu sizce arkadasım mı yapmıstır ? :( :( :( :( :( :( :( :( off simdi baktım yüzüde morlasmıs

arkadslar pardon gülücük koymusum :( :( :( :(

Cvp: kapluşumun garib ölümü

Kaplumbağayı arkadaşına sağlıklı bir şekilde teslim ettiysen arkadaşın yapmış büyük ihtimalle... Kaplumbağa bir yerden düşmüş olabilir. ya da kafası yarık demiştin keskin birşeye dokunmuş olabilir.

ewet kapluşum teslim ederken gayet iyiydi ve sağlıklıydı ama tırnakları nasıl yamulmuş olabilir :( :( :( .(

üstüne bişey düşmüş olabilir. kabuğunda çatlak var mı?

kabuğu nerdeyse bembeyaz

çatlak yok

bütün tırnakları mı yamulmuş? nasıl bir yamulma söz konusu?

Başınız sağolsun :( Bir kaza olmuş olabilir arkadaşınızın haberi olmadan.

Üstüne basmış olabılır :( üstüne basınca kabugu kafasını yarmış ve tırnakları da basınçdan yamulmuştur :( ;(

Birdaha kaplumbağa alacaksan önce ekipmanlarını tamamla öyle al böyle hayvanseverlık olmaz yazık degıl mı o hayvana

Geri