Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kapluşunuz insan olsaydı nasıl olurdu? ;D

castiel

Gümüş 1 Üye
biraz önce ablama fiziğin insan halini hayaletmiştim onu anlatırken dedim neden olmasın? ya hani bazılarınız saçma bulabilir ama eminim benim gibi düşünen vardır.yani kaplumbağanız insan olsaydı karakter ve tip olarak nasıl olurdu? :D

önce ben başlayayım; efendim şimdi kimya zaten en cooL takılan.o ağırabi olurdu "bacıma dokundurtmam" falan =) bide kızları çok rahat tavlayan zeki konuşmaları olan tipine önem veren esmer bi erkek olurdu x)) sevdimide tam sever kimyam allahhh xD

fizik ; hani sınıflarda olur ya muzip tipler işte o fizik.genelde espiri ve afacanlığıyla popüler oluyor çok fazla yiyor! genelde kantinden çıkmıyo hehhe :D aşk hayatı deseniz hiç mi hiç bağlanmayan hergün farklı birini beğenen sinsi bi erkek olurdu :) konuşmalarıyla can alıcı bakışlarıyla tavlardı kızları.ayrıca çok çalışmadığı halde dersleride iyi olurdu çünkü çok zeki.vede milliyetçi olurdu bilmiyorum öle hayal ettim =)

minik yani karagöz ise hahha biraz saf :D bakışları falan =) ama insanları mutlu etmeyi çok seviyor bazen konuşulanları geç algılasada çok sempatik bi oğlan xD genelde kızlarla dost oluyor.

sizinkiler nasıl bakalım? :D

Benimki öncelikle okulda alay konusu olurdu.. "Oğlum sana niye Cahide Bübü diye ad koymuş annen?" derlerdi. Hemen alınırdı sonra da intikmam arayışına giderdi... Tokat atana tekme atardı..o anlayış... Haylazlığıyla da başa bela olur sürekli disipline giderdi, öğretmeni beni okula çağırır dururdu... Evde kendi yemek yemeyi hala öğrenememiş olurdu ki elimden yedirmemi bekler, tabağındakini gözü görmezdi... Sonra da gıcıklık bu ya elimi ısırırdı. Onla da kalmayıp 2 yşaındaki çocuklar gibi merakından her şeye el atardı... Chatleşirdi, arada gönlümü almak için çiçek getirirdi. Ayna fobisi olurdu. Aynada benim görüntüme bir şey yapmazdı.. Korkmazdı.. ama kendine bakar bu ne der sonra korkuyla karışık merakla saldırır sonra korkar kaçardı. :)))

hahha :D benmkilerin ismi daha vahim büdü kendine şükretsin annesi xD evet evet tam hayal ettim cahide büdüyü haylaz benm fiziklen iyi anlaşırdı xD ayrıca tabağındakini görmez elime bakardı kısmını beğendim :)

benim kapluşta mearklı meraklı etrafı karıştırır birini görüncede kaçacak delik arardı heralde insan olsaydı gözlüklü olurdu :D

benim yasinim delikanlı biri olurdu.kör diye hiçbirşeyden geri adım atmazdı.kimseden yardım istemez,kendi işini kendi halleder.kendi yemeğini kendi yerdi.diğer isim koymadığım iki kaplumbağada eğer insan olsalardı komik,haylaz hiperaktif tipler olurlardı.bitanesi daha çekimser diğeri ise sürekli atılımcı,herşeye muhalefet olan olurdu.sataşmadığı kişi kalmazdı :D

benim leyla çok meraklı herşeyi bilmek isteyen sevgilisi elisayıda daima koruyan yakışıklı cool hiç birşeyi takmayan bir delikanlı olurdu. Elinada herşeyi tek başına yapan kendine güvenen minik bir çocuk olurdu hiç birşey ve hiç kimseden korkmayan. Elisa ise sevgilisi leyladan ayrılmayan ama hep tek başına etrafına güvenmeyen bir kız olurdu. Çok hassas güveni hemen sarsılan güzel bir kız =)

hahha hepimizinki de cana yakın ve alem olcakmış orası kesin xD yok yok hep kaplumbağamız olsunlar değil mi insan olmasınlar böle seviyoruz onları xD

Geri