Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kara sinek sanati

o zaman ben birazdan resimlerin olduğu orjinal linki koyuyum.

Koyarken benimde aklima geldi ama çok komik ya nasil gelir insanin aklina :D

Vallahi hiç beğenmedim sonucta onlarda Allah tarafından yaratılmıs bir canlı bizim onların canlarını almaya hakkımız yok . Bende elbet çoğu kez kara sinek öldürdüm ama rahatsız oldugumdan öldürdüm mecburen..

Bi anlık eğlence için canlarını almaya ne benim hakkım var nede bir başkasının..

onlar o sinekleri öldürürken oradamıydınız ? öldürdüklerine şahit oldunuz mu ? Ben camların kenarında çok ölmüş sinek görüyorum belki onları toplayıp kullandılar.

İşin vicdani yönü vahşiliği vs bir tarafa, sineklerdeki enzim ve bakteriler, evcil şartlara alışmış, narin bir hale gelmiş evcil kaplumbağalar için risk oluşturabilir, bunu da hesaba katmak gerek.

aragorn' Alıntı:
İşin vicdani yönü vahşiliği vs bir tarafa, sineklerdeki enzim ve bakteriler, evcil şartlara alışmış, narin bir hale gelmiş evcil kaplumbağalar için risk oluşturabilir, bunu da hesaba katmak gerek.
tamamda cihancığım konu kaplumbağalarla alakasız =)

Geri