Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kayıplar

bahar2001

Gümüş 5 Üye
bende bir kere kayıp yaşamışdım 6 - 7 yaşlarındaydım kaplumbağam çok miniki plastik kapta besliyordum hiç bilgim yoktu b siteye katılmadım altında pembelik hep ağzını aç ma şeyleri vardı birgün sabah kalktım ve ters dönüktü iki gözü yarım açıktı kaskatıdıydı nefes alma belirtisi yoktu çoook üzülmüştüm tam 3 gün boyunca ağalamıştım o hiç ölmesin diye hergün gece ona bakardım ama maleseff öldü:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Başın sağolsun :/ dediğin gibi küçükmüşsün o zamanlar simdi daha iyi bakarsın :)

Başınız Sağolsun Aynısının Kendi Kaplumbağalarıma Geleceğini Düşündükçe Açıkçası Duygulanıyorum...

Cvp: kayıplar

arkadaşlar kaplumbağalarınıza bakamiyorsaniz nat geo ya da ntv ye gonderin orada onlara dogal ortam olusturmuslar cok iyi bakiyorlar

Geri