Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kelepir Akvaryum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cenkyenmez

Gümüş 3 Üye
Merhabalar, ev değişikliği nedeniyle sehpası ile birlikte 330litre akvaryumum (malesef) taşınma nedeniyle satılıktır.
Gerçek kuru alanını söküp yeni eve götürdüm, şu an üzerinde idareten, strafordan yapma bir akvaryum üstü kuru alan mevcuttur.
Forumdan bir arkadaş alacaksa bu kuru alan da verilecektir.

Umarım gerçekten ihtiyacı olan bir arkadaş alır da kaplumbağaları rahat eder.

Fiyatı çok uygun tuttum. Pazarlık payı yoktur.

Cvp: Kelepir Akvaryum

Çok afedersiniz dalgınlıkla link koymayı unutmuşum.

İlan aşağıdaki linktedir.
https://www.sahibinden.com/ilan/hayvanlar-alemi-aksesuarlar-balik-uygun-akvaryum-332184968/detay/

Cok iyi bir firsat hakikaten, keske layigiyla bakacak biri alsa. Ben Türkiye'de olacak olsam alip ihtiyaci olan biri cikana kadar saklardim.

Fiyat gayet uygun. Sehpanın ortasından da bir destek olursa cam üstü kuru alanda konulabilir. Kitapları bu sebeple koymuşsun sanırım.

Kitaplar sehpaya değmiyor, 1cm civarı aşağıda kalıyor ama evet güvenlik önlemi için koymuştum. Sorun yok şu haliyle de seramikten kuru alanı taşıyor.

Akvaryum satilmistir, eger mumkunse konunun kapatiasini rica ediyorum. Tesekkurler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri