Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

King charles spaniel

kapoş

Yeni Üye
king charles spaniel türünden bir köpek aldırmayı düşünüyorum deneme sınvaından matematik ful gelirse köpek alırız dediler bende hırs ettim ama galiba 1 sorum yanlış :59: herneyese ben bi yolunu bulup aldırmaya çalışırım :148: her neyse ben şimdiden araştırıyorum sizce bu köpek nasıl internette küçük bir araştırma yaptım bana uygun çocuklarla iyi geçinme (mayıs 4 te 12 olcam) apartman hayatına uygun tuvalet eğitimi ve diğer eğitimleri eğitmek kolay yazıyordu ama birde sizlerin fikirlerini almak istedim köpek konusunda benden daha bilgili kişilervardır elbet yada bu türde bir köpek besleyenler o yüzden sizin fikriniz benim için önemli çok uzattım :haha:

Cvp: King charles spaniel

bi tane minik köpek sahiplenseniz daha iyi olmaz mı?o kadar sahipsiz köpek varken para ile almak tuhafıma gidiyo benim.

size 2 tane site adresi vericem. oradan köpek,kedi,kus vs sahiplendirebilirsiniz.

sahibinden.com evcil hayvanlar bölümünde ilanlar var. her gün güncelleniyor. oradan birisiyle irtibata geçebilirsiniz.

http://www.facebook.com/haysev buda hayvan severler derneğinin resmi facebook sayfası. buradada sahiplendirilecek köpekler var. ben şahsen sizin yerinizde olsam sahiplendirirdim.

Bencede bir barınaktan sahiplenin. Barınaklar terkedilmiş cins köpeklerle dolu zaten.

Geri