Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kış uykusuna yattı,gözleri iltihaplı.

C3NK

Bronz 5 Üye
Selam arkadaşlar bu foruma yeni üye oldum
2 adet kaplumbağam var
isimleri Coco ve Dodo
dodo kış uykusuna yattı
A vitamini eksik:(
bana iyi bir A veya sürüngen vitamini tavsiye edermisiniz saygılarımla.:)

Edit tubidik: Başlık konu içeriği ile alakalı olmalıdır.

RE: Su kaplumbağamın nesi var

bir de bir yerde gent gut göz damlası kullanın yazılmış. Dodo nun da gözler iltihaplı bana bir göz damlası tavsiye edermisiniz.

Edit tubidik: Türkçe'mize özen gösterelim.

LEGENDGRL90 'a ek bilgi olarak , evet cay demi insanların gözlerine iyi gelir.göz şişliklerini ve yorgunlugunu alır, çapaklanmada çay demine batırılmıs pamukla hafifce ovalayarak temizlenir. kozmetikte de cay özlü kremler mevcuttur. lakin kaplumbagalarda ne kadar etkili olacagı konusunda bir fkrim yok : )

birader,nefes alırken ses çıkırıyor ,gözleri şişmiş ve gri,ve yan dengesiz yüzüyor.

Edit tubidik: Türkçe'mize özen gösterelim.

dengesiz yüzüyorsa, zamanını kuru alanda geciriyor suya girmiyorsa akciger enfeksiyonu kapmıs olabilir.

dostum suda yüzüyor ama sürekli ısıtıcının üstünde uyuyor

ısıtıcının üzerinde uyuması normaldir, benimki de üzerinde uyuyor ;) ısıtıcınızın derecesi 26 28 dereceye ayarLıysa sorun değildir bu.

Geri