Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kokoş veda etti bana :(

tubagul

Bronz 5 Üye
Dün öğlen güneşlendirmeye çıkardıktan 1-2 saat sonra eve cıkarmak için elime aldığımda ağzı açık bi şekilde ölü buldum kokoş'u.hiçkimse ve hiçbirşey için bukadar ağladığımı hatırlamıyorum.Zaten ben alamadım kokoş'u kabından.Annem ben ağlarken gömmüş.İçimi birnebzede rahatlatmak için onun anısına kolye aldım , adınıda kokoş koydum:( Hayatımda en çok değer verdiğim arkadaşımdı o benim...Ama yinede dünden beri heran boynumda asılı.

Ekli dosyalar

• 22062010504.jpg
    22062010504.jpg
    394.7 KB · Görüntüleme: 51
Başın sağolsn :( üzücü bir şey üzülme diyemem ama eminmki elinden geldiği kadar iyi baktın..

Onu kurtarmak için herşeyi yaptım.Oyüzden içim rahat benim.Artık düzelmeyince onunla konuştum bile nnolur ölme nolur düzelmek için snde çabala diye.Ama olmadı işte.o benim için ayrı değerliydi..

başınız sağolsun ): acaba güneşlenme sırasında birşey mi oldu yoksa hastamıydı zaten ?

başınız sağolsun
çok üzücü bir durum keşke böyle bi ayrılık olmasaydı ama olmuş çok kötü bir durum

Geri