Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Komple akvaryum arıyorum

hatoturtle

Yeni Üye
Merhaba,
10 yaşında 2 tane kaplumbağam var. Şu anki yuvaları artık yetmemeye başladı ve kuru alanlarının da yetersiz olduğunu düşünüyorum.
Yavrularıma uygun, büyük ve filtresi, ısıtması, kuru alanı vs. dahil bir sistem arıyorum.
Ankara içi elden teslim alabilirim. Ya da böyle bir akvaryumu yaptırabileceğim adres önerisinde de bulunursanız da çok sevinirim.

Ankara cebecide tay-mur akvaryum var. Ben orada ergun beye yaptırmıştım. Ankara hastanesinin karşı tarafında arka sokakta. 109 sk. Belediyenin aile ile ilgili bir binası var. Onun sağındaki sokaktan girince ilk solda karşıda.

Ergun bey tel: 0 505 740 70 59

Ankara cebecide tay-mur akvaryum var. Ben orada ergun beye yaptırmıştım. Ankara hastanesinin karşı tarafında arka sokakta. 109 sk. Belediyenin aile ile ilgili bir binası var. Onun sağındaki sokaktan girince ilk solda karşıda.

Ergun bey tel: 0 505 740 70 59
Çok teşekkür ederim öneriniz için, mutlaka gideceğim. Alırsam buradan bir teşekkür mesajı güncellemesi yaparım artık :)

Ben en son gideli 7-8 sene oldu. Belki hatırlar ona kaplumbağa akvaryumu ile ilgili bilgi vermiştim.

Elinde sipariş iptali varsa biraz hesaplı veriyor. Uygununa denk gelirsen alırsın. Akvaryum düz dikdörtgen olsun.

Geri