Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

komple

feralmind

Yeni Üye
Adınız Soyadınız: korhan
Oturduğunuz il-ilçe: istanbul gayrettepe
Neden vermek istiyorsunuz: iş nedeniyle evde vakit geçirememek.
Ücret: ilgilenildiğini bileyim başka bir şey istemem.
Kapluşun Cinsiyeti: dişi ve erkek
Kapluşun Yaşı: 4
Kapluşun boyu:20 cm
Kaç tane kapluş:2
Resim:
İletişim: [email protected]
/Kapluş dışında almak istediğiniz:

İş değişikliği sebebiyle evden uzun süreler ayrı kalmaya başladığım için 4 senedir bakmakta olduğum kırmızı yanaklı kaplumbağalarıma yeni yuva arıyorum. Bakımları için tüm ihtiyac duyulacak malzemeye sahipler.

1 adet 80 cm bir adet 40cm akvaryum (büyük akvaryum içine konarak kuru alan olarak kullanılabiliyor), Uv floresan tertibatı, 1 adet Einheim Dış filtre (400 lt/h) 2 adet einheim iç filtre 200lt/h, kepçe, mıknatıs, ısıtıcı,kuru alanı ısıtma amaclı akrobat lamba ve dekor amaclı avakodo kökleri, yem ve vitaminler.

İsteklilerin mail atmasını rica ederim.

uv b lambayı alabilirim ben aslında fiyat olarak ne düşünorsunuz bende istanbul anadolu yakasında oturuyorum tabi parça parça verecekseniz bide hangi marka nekader kullanıldı acaba sonolarak boyutu nedir

Tüm tehcizatı komple alabilirim.Ancak fiyat vermemişsiniz... Fiyat öğrenebilirsek..

ben isteriiiim.tosbişe de çok iyi bakarım.büyükçekmece'de oturuyorum. getirmeniz sorun olurmu?

Geri