Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

konu düzenleme

gkyksr

Bronz 4 Üye
arkadaşlar dün yeni bir konu açtım fakat birkaç yerde düzenleme yapmak istiyorum ama düzenle butonu filan göremedim acaba varda benmi göremedim yoksa öyle birşey yokmu lütfen bir yardım edin........

8 kişi konuyu görüntülemiş 1 kişi bile yorum atmamış....:breh:

Cvp: konu düzenleme

malesef yok. admin ahmet (byteorist) kardeşim. bir düzenme butonu açabilir misin mesaj altına. forumda dikkat ediyorum arkadaşlar mesajlarını hızlı yazarken dikkat etmedikleri için bazen mesajlar hatalı oluyor bir zahmet rica edelim teşekkürler.

Daha önce vardı ama kaldırıldı. Kişiler arasındaki uygun olmayan yazıların yazılıp sonra silinmesi soruna sebep olmuş olabilir. Bu sebeple de haklı olarak kaldırılmış olabilir.

Kaldırılması çok gereksiz birşey saten değiştirince bu mesaj değiştirildi yazıyor kaldırılmasının ne gereği var.....

Talebiniz ve Cem' in tespiti bence güzel. Sadece neden kaldırıldığı konusunda sebep tahminim bu.
Kişisel bir uygunsuz yazıda o esnada hatalı kişiye bir müdahale yapılamazsa başkaları rencide olmuş durumda kalabileceği için bu özellik kaldırılmış olabilir. Ben gerçek sebebini hatırlamıyorum. Ama örneklerden yola çıkarak sebebin bu olabileceğini düşündüm.

bu sitedeki yaş farkının geniş olması bazı arkadaşların fevri davranmasına sebep oluyor demekki. ama en azından kayda geçtikten sonra okursa yaptığı yanlıştan geri dönme ihtimali olabilir. birde ahmetin yorumunu okuyalım.

Mesaj düzenle butonu daha önce sitemizde bulunuyordu aynı şekilde sil butonuda.
Sitemizde gereksiz tartışmalar çıkartıp bu 2 butonu gereksiz yere çoğu kez kullandılar ve hiçbir uyarılarımıza rağmen yaptıklarından vazgeçmediler.
Bunun üzerine sitede bu iki butonun geçici olarak kaldırılacağını bir süre sonra tekrardan aktifleştirileceğini belirtmiştim.
Butonlar tekrardan aktifleşecektir.

İyi forumlar..

Geri