Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Konuyu/Yorumu ''düzenle'' butonu

Restart

Gümüş 4 Üye
Merhaba arkadaşlar .

Söz konusu açtığımız konulara ya da yorumlara yeni bilgiler eklemek ya da konudaki çeşitli imla hatalarını düzeltmek dahilinde üyelerin ''kendi'' attığı yorum ve konulara düzenle butonu eklenmesi çok faydalı olacaktır. Şu anki uygulamada ''düzenle'' işlevini tam görmeyen bir buton var ama onu kullandığımız taktirde de hatalı ya da eksik olan yorumumuz üstte doğru ve yeni olan yorumumuz altta ortalarında da bir çizgi oluşmaktadır. Hem göze kötü gelip hem de yeterli verim alınmamaktadır . Düzenle butonu bana göre gerekiyor.

Evet . Bu konu uzun zamandir benimde aklimda . Gercekten iyi olabilir düzenle butonu .

Cvp: Konuyu/Yorumu ''düzenle'' butonu

bildiğim kadarıyla konuya değineyim , ikili tartışmalarda (ne yazıkki olabiliyor) haksız taraf kendi yorumunu düzenleyebilir kendi yorumunun tam aksini söyleyebilir ve silebilir durumu olabiliyor , kısaca kanıt yok olabiliyor , bu forumda 11-14 yaş kardeşlerimizde var ve yaşları gereği tabiri caizse fırlamalık yapabilir sürekli konulara değişik değişik yorumlar yapar siler gibi bu yüzden kaldırıldı diye biliyorum , mesajınıza eklemek çıkarmak istediğiniz zaman mesajınızı raporlayın ve açıklama kısmına ne istiyorsanız yazın o zaman gereğini yaparlar

@mertcan desteğin için sağol

@samet. Ben o mevzuyu bilmiyordum. O zaman düzenle gene olur fakat düzenlediğinde düzenlemeyi admine onaylaması ya da reddetmesi için bir uygulama olur. Burdan adminlere çok yük binecektir bu yüzden her üyenin günlük 1 düzenlemesi olması daha iyi olÙr

Emre, Samet neden olmadığını doğru açıkladı. Bu konuda büyük problemlerle karşılaşıldı. Adam yöneticiler yokken birine hakaret edecek sonra silecek diğeri cevap verirken yönetici online olacak. Tam haksızlığa açık bir konu.

Son dediğin günlük bir onaylı mesaj olabilir belki. Gerçi bunuda rapor ile yaptırmak mümkün.

Bence böyle daha iyi diye düşünüyorum.

Mesaj atıldıktan sonraki 10 dakika içerisinde düzenlenebilmesi gayet uygun olacaktır.

Anlattiginiz dogru olavilir . Hakaret edip sonra duzenleme olabilir . Ama biraz pozitif yonden bakin . Anlik olarak yaptigimiz hatalari duzeltmek icin cok zaman harcanir . Duzenleme butonu olmasi gereken birsey .

Hakaret edip duzenledigini var sayalim . Hakaret eden kisi problemle karsilasik burda konu yayinlayinca cevap veren olmaz . En azindan biraz akli basina gelir .

Bence de düzenleme butonu olmalı. Şuan zaten 100'lerce forumda varken bu forumda olmaması eksiklik olarak gözüküyor. Küfür sorunu da alınacak bir capsle çok rahat çözülebilir. Birkaç yaramaz çocuk yüzünden bu özellikten vazgeçilmemeli.

Mesajinizi alintilayarak duzeltebilirsiniz suanda cok yok fakat forumun eski halinde boyle olaylar cok oolmus

Bir konuda mesajı düzeltmeye çalıştım şuan alt alta 3 kere aynı mesaj yazıyor :t65y:
Anlıyorum böyle olaylar olmuştur, illaki olur, gelecekte de olacaktır eminim. Bunlar normal karşılanmalı: her toplumda her çeşit insan olduğu gibi bu kaplumbağaseverler arasında da var. Sadece bu tarz insanlar yüzünden böyle bir özellikten vazgeçilmesin kurunun yanında yaşın yanması gibi bir şey bu. Çözümü de basit print screen tuşu, ekranın fotosunu çekmek vs bunun önüne geçmenin başka yolları da var.

telden giren çok olduğu için print screen olayı olmuyor. olurda bir hata olursa o mesaj veya kelime altına doğru şekilde yazılırsa biz düzeltiyoruz. şunu demek istedim gibi. rapor butonu ile de bilgi verirsen bu süreç hızlanır. 3 tekrarlı mesajını düzelttim.

Geri