Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

konyada kaplumbağamı sahiplendirmek istiyorum

mandalina18

Yeni Üye
Merhaba,
Kaplumbağam kabuk boyu 20 cm olan erkek kırmızı yanaklı su kaplumbağasıdır. Yoğun çalışma tempomdan dolayı eskisi kadar ilgilenemediğim için sahiplendirmek istiyorum. Akvaryumu, kuru alanı ve ısıtıcısı ile birlikte sahiplendireceğim. Daha iyi bakılacak bir yuva arıyorum.

Cvp: konyada kaplumbağamı sahiplendirmek istiyorum

Merhabalar uzun zamandır kaplumbağa arıyorum ve Türkiye'nin hiçbir yerinde bulamadım sadece sahiplendirme amacı ile bulabiliyorum Onların da çoğu il dışına gönderme yapmıyor ben Malatya'da yaşıyorum Malatyaya kaplumbağa gönderimleri zor olduğu için kabul etmiyorlar Eğer siz de kabul ederseniz kaplumbağanın bir resmini görebilirsem seve seve sahiplenmek isterim

RE: Cvp: konyada kaplumbağamı sahiplendirmek istiyorum

Esragül_Kayakökü' Alıntı:
Merhabalar uzun zamandır kaplumbağa arıyorum ve Türkiye'nin hiçbir yerinde bulamadım sadece sahiplendirme amacı ile bulabiliyorum Onların da çoğu il dışına gönderme yapmıyor ben Malatya'da yaşıyorum Malatyaya kaplumbağa gönderimleri zor olduğu için kabul etmiyorlar Eğer siz de kabul ederseniz kaplumbağanın bir resmini görebilirsem seve seve sahiplenmek isterim

Merhaba,
Malatya'ya nasıl gönderme şansım maalesef yok. İlginiz için teşekkür ederim.

mandalina18' Alıntı:
Merhaba,
Kaplumbağam kabuk boyu 20 cm olan erkek kırmızı yanaklı su kaplumbağasıdır. Yoğun çalışma tempomdan dolayı eskisi kadar ilgilenemediğim için sahiplendirmek istiyorum. Akvaryumu, kuru alanı ve ısıtıcısı ile birlikte sahiplendireceğim. Daha iyi bakılacak bir yuva arıyorum.
Merhaba.Alabilirim.05304626050

Mete6742' Alıntı:
mandalina18' Alıntı:
Merhaba,
Merhaba.Alabilirim.05304626050. Konya'dayım. 

mandalina18' Alıntı:
Merhaba,
Merhaba.Alabilirim.05304626050

Merhaba,
Kaplumbağam kabuk boyu 20 cm olan erkek kırmızı yanaklı su kaplumbağasıdır. Yoğun çalışma tempomdan dolayı eskisi kadar ilgilenemediğim için sahiplendirmek istiyorum. Akvaryumu, kuru alanı ve ısıtıcısı ile birlikte sahiplendireceğim. Daha iyi bakılacak bir yuva arıyorum.
Sahiplendirdinizmi acaba

Geri