Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Köpeği tampona bağlayıp götürdüler!

SfBayyurt

Taç 5 Üye
http://www.haber365.com/Haber/Kopegi_Tampona_Baglayip_Goturduler/

Hayvanlara yapilan eziyetleri şiddetle kiniyorum
Tez zamanda da cezalarini bulmalarini diliyorum
Daha bilinçli bir dünya haline gelmemiz dilegiyle!

İnsanda acima duygusu olmali, yoksa nerde kaldi insanliginiz!

Cvp: Köpeği tampona bağlayıp götürdüler!

Bunlar insan olmaz. Hayvandan daha aşağı mahlukatlar.

Bu insanlar toplum içinde yaşamayı hak etmiyor. Gitsin dağda yalnız yaşasın.
Araba kirlenir diye arabaya almamış, yorulacak diye yürümemiş, cahil insan hayvanı zorla koşturuyor.

Çok yakınımızdaki bir mahallede gerçekleşmiş bu olay. Bende Sakaryalıyım ve o adamı gördüğüm yerde aynısını ona yapasım var.

Abi bunlar insan değil. Bunu yapan kişi dün haberde izledim çocuğu motorbisiklete bağlayıp sürükleyen kişiden farkı yok. İnsanlarda vicdan diye birşey kalmamış.

Burcu'nun söylediği gibi bunu bir çocuğa yapacak kişiler bile varken hayvanlara yapmaları çok şaşırtmadı beni, millet olarak Ahlaki değerlerimiz de ciddi sorunlar var.

ebeveynler çocuklarına hayvan sevgisini aşılamadıkça bu böyle sürüp gider. geçmiş zaman sanırım antalyada idi, antalya belediyesinin çöp kamyonuna halsiz bir köpeği atıp üstüne presi çalıştırmışlardı. hayvan çıkmaya çalışıyordu ama dermanı yoktu. can taşıyan hiçbir varlığa saygısı olmayan bir toplumda yaşıyoruz malesef.

Ya agzi var dili yok ona kötülük yapmak nasil bi vahşilik benim aklim almiyor
Antalya olayini duymamiştim yazik inşallah birileri kurtarmiştir o zavalliyi:(

Bodrumda da köpekleri zehirliyorlarmiş yazik yaa nasil bi yasa boşlugu var bu ülkede offf

Geri