Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

küçük bir boşluk

vicdan

Bronz 2 Üye
Özellikle okulların kapanmasıyla birlikte sitede bir boşluk oldu değil mi? sorulara ve cevap verme hızı Mayıs ayına göre yarıya indi sanırım. yoksa bana mı öyle geldi?

Okullar kapanıp sınavlar falan da bitince (her ne kadar ben hala sınavlarla uğraşsam da çoğu kişi tatile çoktan başladı :) ) herkes zamanını dışarda arkadaşlarıyla geçirmeye başladı ve ya tatile gitti durum böyle olunca da biraz duruldu haliyle forum. Yine de ara ara hayli hareketlilik oluyor tatil olmasının avantajı da var aslında bu yüzden.

Olsun herkes tatile girmiş olsa da sanırım ben varım forumda... Yeni üyelerin, sorunları olanların her zaman yanında olacağım... Sorulara yanıt vermeye, kaplumbağaları kurtarmaya uğraşacağım elimden geldiğince, mesajları gördükçe... Her konuya mesaj atmasam da önemli ve acil gördüğüm, beni korkutan mesajlara vs. cevap atarım... Sevda, Cihan, Ahmet ve birkaç kişi kadar bilgili olamayabilirim fakat gerek eski üyeliğim gerekse 1 yaşını geçmiş kaplumbağamla deneyimlerimden sonra bazı hastalıklara teşhis koyabilir,tedavi önerebilir, bakım, beslenme gibi önemli konularda yeni üyeleri aydınlatabilirim sanırım...

Her konuda ihtiyacı olanları rahatlıkla aydınlatabileceğinden eminim ben. Teşekkürler bu arada düşünceliğin için :)

RE: küçük bir boşluk

Bu yardim etmelere bende katilacam bu sene yine buradayim :( maalesef turkiyeye gidemiyorum okadar plan yapmistim hepsi bosa gitti, ihtiyacim oldugu halde. Napalim kismet degilmis :(

aragorn' Alıntı:
Okullar kapanıp sınavlar falan da bitince (her ne kadar ben hala sınavlarla uğraşsam da çoğu kişi tatile çoktan başladı :) ) herkes zamanını dışarda arkadaşlarıyla geçirmeye başladı ve ya tatile gitti durum böyle olunca da biraz duruldu haliyle forum. Yine de ara ara hayli hareketlilik oluyor tatil olmasının avantajı da var aslında bu yüzden.

Katılıyorum.:)
Geneli tatile vs.. gittiği için azalmıştır...:)

Geri