Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Küçük kapluşumdaki MORLUK

Cvp: Küçük kapluşumdaki MORLUK

Veterinere danışman lazım,Leo'nunda öyleydi yazacaktım,enfeksiyonluyken öyleydi,darbeden kaynaklanan bir yara sonucu enf. kapmış olabilir mi acaba :/

Yara yok ki :) Enfeksiyon olumcagini zanletmiyorum cunku cok iştahli ve kipir kipir hala. Mikrop kapti gozu yada darbe aldi. Yarin bir arayim bakalim dedigin veterineri ne diyicek :)

Tamam ara :) Yara yada ezik olduğunu düşündüm çünkü mor,yine de en iyisini veteriner bilir :)

Evet haklisin :) Ama çok uzuldum bana o tek.gozuyle bir bakisi var... :'( :'( İyilişicek inş..

Bisey sorucam bu veteriner bayan mi , erkek mi ? Sabah sabah pot kirmayayim :) :)

Sürüngenlerden anlayan bir veterinerlik var fakat istanbul beşiktaşda

Benim oturduğum yerde yok maalesef. Bence.çok ağır bişey değil. Akciğer enfeksiyonu da degil :) İltihap kaptı galiba. Bir de Emre , o veterinerin numarası var mı?

Maalesef 2. gözüde kapandı :'(

Vildan hanımı aradın mı?Sürügenden anlayan bir veteriner kendisi.

Hayır , daha arayamadım maalesef. 1 saat sonra arıycam. Ne dediğini yazarım buraya ya yavaş yavaş akciğer enfeksiyonundan korkmaya başladım :'( Tek göz kapalı , diğer gözü açık ama arada oda kapanıyor.Zor açıyor. İştahı yerinde birde hareketli. Ama kuru alanda daha fazla vakit geçirmeye başladı :'(. İnşallah sadece göz iltihabıdır. Yada kafayı vurmuştur. Altında bir pempeleşmede göremedim.

İnşallah korkulacak bir şey yoktur :(

Maalesef akciğer enfeksiyonuna doğru ilerliyor bu söyledikleriniz kuru alanda çok durmaya başlamış 2 gözü kapanmış ve ağzını açıp kapamış başlangıcı gibi duruyor tedaviye başlamanızı öneririm.

Geri