Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kum

Cvp: kum

15 cm yi gecmesini bekle asiye, onun altinda disi icinde tehlikeli zaten.

Daha önce de söyledim Asiye,10 kg'lık silis kumunu ücretsiz kargo ile gönderen online dükkanlar var.

Moderatör tarafında düzenlendi:

varda senin o dediğin istanbulda furkan ben ankaradayım :)

Furkan abi doğru söylüyor.Gittigidiyor'da okyanuspetshop iyidir.Banada Emre abi tavsiye etmişti onlar ücretsiz kargo ile genderiyorlar.Hatta işte:

Moderatör tarafında düzenlendi:

kadir ben cem abinin dediği siteye bakıcam dayıma deyimde kartıyla halletsin malum benim kredi kartım yok

asi kız' Alıntı:
kadir ben cem abinin dediği siteye bakıcam dayıma diyimda kartıyla haltesin malum benim kredi kartım yok

Gittigidiyor herhangi bir web sitenin altyapısından kat be kat güvenlidir şayet endişen buysa Asiye.Ayrıca Juen'de sadece kum için alışveriş yapacaksan kargo da ödeyeceksin.

dediğin gibi bende biraz güven sorunu var internete pek güvenmiyorum..

Gittigidiyor seni saticiyla muhattap etmedigi icin juenden de daha guvenilir birde bosuna kargo parasi vermeye zaten hic gerek yok.

Geri