Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kuru Alan İçin?

Kral

Altın 5 Üye
kuru alan için kullanılan vantuzlar askılı mı olcak?her yerde askılı satılıyor ve ben nasıl yapabilirim ki askılıyken?

Ben ancak askılı bulabildim.Ama askılı vantuzlar ile daha kolay yapılıyor
İnce ve bükülebilir iki demiri cd kabının iki tarafından geçirip vantuzun askılı yerıne dolayın ve askısındanda paludaryumun dış kısmına yapıştırın.
Forumda sorunuzla ilgili bir konu;
https://www.sukaplumbagasi.com/forum/showthread.php?tid=409

İnşAllah yardımcı olabilmişimdir =)

ya bnde bööle linklere girmio sen resmini koyar mısın?

parmağını shift tuşuna basılı tut, getir imleci linkin üzerine tıkla, yine açılmazsa linki kopyala, tarayıcının adres çubuğuna yapıştır öyle gir..

Böyle birşey olması söz konusu bile değildir!

Firefox taysanız sağ tıklayın yeni sekme diyin girin.
Olmadı adresi kopyalıyın link kısmına yapıştırın.

Hiç olmadı başka bir tarayıcıdan girin.

Saygılar,

askılı da askısız da var bazı petshoplarda.. biraz gezerseniz bulabilirsiniz büyük ihtimalle..

ya benim kaplumbağalarım kuru alana gitmiyor köşede camdan tırmanmaya çalışıyorlar Acaba yeni aldım içinmi ? yada akvaryumu yok orta boylarda plastik kap bunun nedeni nedir

ısıtıcınız yoksa soğuk suda kapluşlar yem yemezler kuru alan içinde ısı veren bir lamba kullanmalısınız...en kısa sürede onlara rahat edebilecekleri bir akvaryum hazırlayın o zaman yemlerinide yerler kuru alanada çıkarlar:)

Geri