Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kuru alan

berker00

Bronz 4 Üye
çevremdeki petshoplardan kuru alan için taşları araştırdım fakat taş bulamadım kuru alansızda olmayacağı için yeni akvaryum boşta bekliyor. kuru alan için önerebileceğiniz bişeyler varmı?

Cvp: kuru alan

Pleksiglas veya camdan yapabilirsiniz.Sitede örnekleri mevcuk.

Benım porfil resmime bak . cd kabından yaptım . ayrıntılarını merak ediyorsan yazayım ?

lütfen yazarmısın ayrıntıları

lütfen ayrıntıları yazarmısın

arkadasım akvaryumun varmı varsa turtle dock yada turtle bank alabilirisin (turtle dock u tercih edrim ama türkiyede zor bulunurlar) YADA CAMDAN YAPABİLİRİSN

bi kaç saat kuru alansız dayanabilirlermi? yorulurlarmı?

suyun içinde dinlenebilicek yerleri varsa dayanabilirler

kuru alan

turtle block ve benzeri şeylerden bulamadım kuru alan için acil bişeyler gerekiyor lütfen yardım ankarada turtle block alabileceğim bildiğiniz bi yer varsa lütfen söyleyin

İnternetten sipariş verebilirsiniz ya da akvaryum silikonu alıp bir cd kabını akvaryuma silikonlayarak kuru alan yapabilirsiniz.

Arkadaşlar kuru alanı ve tutunacağı bir yeri olmayan ve suyun içide devamlı yüzmek zorunda olan kaplumbağaların boğulma riski çok fazladır.

tutunabilecek taşlar vardı ama kuru alan yoktu dün onları akvaryumda bırakıp gitmek zorunda kaldım ama dün akşam kuru alanı yaptık :)

Geri