Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kuru alana hiç çıkmıyor

bahar2001

Gümüş 5 Üye
benim iki kapluşum var 1 2 aydır bakakıyorum bitanesi gayet iyi diyeri hep karanlık hep uymak istiyor hiç kuru alan çıkmıyor herşey iyi ama bide uymak isyiyof:( şimdiden yardımlarınız için teşekürler

Kuru alanın sıcaklığı kaç derece ? Isıtma lambası kullanıyor musunuz?

ısıtma lambası kulanıyorum ama kaç derece olduğunu bilmiyorum ama diyer kapluşum çıkıyo koyduğumda iniyo

Eğer kuru alan sudan sıcak değilse çıkmazlar zaten. Suyun sıcaklığı 28 derece ise hava sıcaklığı 30 olmalı, kuru alanda 35 derece. Bu sayede hem hasta olmazlar hemde keyifleri yerinde olur.

bi ara babamla gittik ama balık için varsı ve otomatik değildi almadım akvaryumumda çok büyük değil
nasıl resim gönderebilirim

bahar2001' Alıntı:
bi ara babamla gittik ama balık için varsı ve otomatik değildi almadım akvaryumumda çok büyük değil

nasıl resim gönderebilirim

Resimleri bilgisayara atmak için ;
Resimlerinizi fotograf makınesinin yada telefonun usb kablosundan atabilirsiniz.Yada bluetooth yöntemi ile atabilirsiniz.
Resimler bilgisayardaysa;
İmageshack.us'dan yada Tinypic.com dan upload ederek buraya koyabilirsiniz.
Nasıl upload ederim diyorsanız

Nasıl eklerim ? yazısına tıklayın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
resimi çekin.bilgisayara aktarın.googleye ımageshack yazıp resmi bilgisayardan bulup yükleyin.sonrada çıkan linki buraya yazın

denedim bi ara resmi falan aldım resmi çektim ama hiç bişey olmadı anlamadım zaten off ya

Geri