Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kuru alana ısıtıcı lamba

Kumsal

Bronz 5 Üye
2 aylık Leonardonun akvaryumunu bıraz yoluma koydum fılıtre sunsun 752hj petshop'a yokmus sunsun hj311b aldım uygun olurmu? Yoksa degıstıreyımmı?
Kuru alan ısıtıcı lamba ve mandalı alacagım nerden nasıl bısey almam gerekiyor hıc bılmıyorum yardım edermısınız ınternetten alacagım lınk atarsanız sevınırım .
IMG_20230918_153732.jpg

2 aylık Leonardonun akvaryumunu bıraz yoluma koydum fılıtre sunsun 752hj petshop'a yokmus sunsun hj311b aldım uygun olurmu? Yoksa degıstıreyımmı?
Kuru alan ısıtıcı lamba ve mandalı alacagım nerden nasıl bısey almam gerekiyor hıc bılmıyorum yardım edermısınız ınternetten alacagım lınk atarsanız sevınırım .
Ekli dosyayı görüntüle 6228
Su seviyesini biraz daha yükseltebilirsiniz filtre akvaryuma küçük gibi görünüyor lamba olarak trendyolda mandallı lamba var en son 130 TL falandı ampulude 52 watt halojen soft ampul olacak lamba ve ampulü alınca kurup kuru alana hayvanın sırt hizasına eşit bir şey koyup üstüne dereceyi yatırın ilk yarım saatte 32 derece olması lazım.

Olmaz filtreyi iade edin. Ufak filtre hiçbir işe yaramaz. Netten alacaksınız.

Kuru alan örnekleri burada

Bu konuda da lamba hakkında bilgi verdim. Knitex marka uygun

Geri