Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

><KuYiKo Ve KiYiKo><

çoq şekerler maşşallah kocaman olmuşlar benimkiler daha bebiş akvaryumun çok güsel :)

hapinize teşekkürediyoruz ve maşallah demeyi unutmamanızı istiyoruz;)

LEGENDGRL90bi kaç fotonu çalış masaüstüne koydum haberin olsun haberin olsun :) bakmaya doyamıyom ya çok güseller maşşallah xD

tanya' Alıntı:
LEGENDGRL90bi kaç fotonu çalış masaüstüne koydum haberin olsun haberin olsun :) bakmaya doyamıyom ya çok güseller maşşallah xD

ayyy cok sevindim mutlu oldum valla hangi resmi masaüstü yaptınız:)

şu deniz kabugunun üstünde fotosunu çaldım kaç yasındalar seninkilerin bi tanesi benimkiler ikisi ya benimkilerde böle büyükcek inş. 2 aydan beri beraberiz :D

aldıgımda miniciklerdi şimdi 10ayı bitiriyorlar :)yani aldıgım zamandan öncesini de2 ay olarak sayarsak 1 sene oldu diyelim:)

teşekkürederim buarda yeni video ekliycem yakın zmanda ya bugün ya yarın ugraşıyorum bakalım kısmet olcak mı bugün görüntülemek:)

LEGENDGRL90 kuru alanı nasıl yaptın anlatırmısın ben yapmaya çalıştım ama yapamadım :(

Geri