Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

[ L ]eyla artik [ Ö ]zgür

MissSevda

SKF Delisi
Arkadaslar Leylamin erkek çikmasindan sonra sok geçirdim, kizini kaybetmis ama oglu olmus gibi. Karsinizda [ Ö ]zgür (dana gibi maasALLAH)

mailto:/albums/ww123/Forumcu/Foto149.jpg

Niye değiştirdiniz ki Sevda hanım adını? Ben de konuyu ilk gördüğümde şok geçirdim ne yaptı bu Sevda hanım Leyla'yı doğaya mı saldı diye... Değiştirmeseydiniz derim... Leyla kaç cm ve kaç aylık, benimki aldığımda 3 aylık olduğunu varsayarsak Temmu7z'da 15 aylık olacak... Ama halâ 7 cm bende mi sorun var anlayamadım... Bu arada imzanızdaki 0.1.0 ı değiştirmeyi düşünmüyor musunuz? 1.0.0 yani...

Başlıktan Leyla'yı bıraktığınızı düşündüm korktum:)Bence Leyla olarak kalsaydı ama Özgür de güzel Leyla olmazsa Mecnun olsaydı :) (kabul ediyorum çok kötü bir espriydi) şakaydı tabi. Yeni ismi hayırlı olsun:)

Mmm..Mecnun iyi fikirmiş aslında:D ama koymussunuz artık:) yeni ismiyle daha mutlu olur umarım.

bence de adı mecnun olmalıydı :) hadi oylayalım özgür artık mecnun olsun diyenler :)

RE: [ L ]eyla artik [ Ö ]zgür

Ya ozgur cok sevdigim bir isim zaten oglum olunca ozgur musab koyacaktim simdi oglum var direk ozgur geldi aklima. Ve o sorun bende var kabugu 11 cm yasi 1. Ilk baslarda suyun derecesi hep 32 dereceydi suyun sicakligi yuksek olunca vucut daha hizli calisiyormus bu yuzden dana gibi oldu henuz 1 yasindayken :D veteriner kizarak bir o hayvan cok hizli buyumus iki sudaki isitici cikar artik ihtiyaci yok dedi valla yerin dibine girdim. Sizinki normal yani benimki anormal ama yinede gurur duyuyorum hayvanimla. Annem degistir disi al gosterip durur seyini diyor bende hayir daha iyi ya yigidin mali meydanda olur kocum bea diyorum :D imzami degistirmek iyi fikir

Ben de yanlışlıkla 0.1.0 yapmışım ama dişi değil galiba ki 1.0.0 yapacağım şimdi... Ben de su sıcaklığını çıkaracağım ya... üzülüp üzülüp duruyorum valla ben büyüsün istiyorum, yemini de arttıracam dana gibi yapacağım... :D

bence hızlı büyütme hayvana eziyet etmiş olursun.bu ÖZGÜR mü...hakikaten dana gibi :D hayvan şişmiş sayende :D

Geri