Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

LG Türkiye Twitter Yarışması

samet52

SKF Delisi
Merhaba arkadaşlar size katıldığım bir yarışmadan bahsetmek istedim , bu ortamı sevdiğim için sevincimi paylaşıyorum diyebilirim :)

Yarışma ultra güçlerim olsa etiketi ile en yaratıcı tweeti göndermekti ve 5 juri üyesi tarafından değerlendirilecekti 13.11.13 te bitti ve bugün açıklandı ben kazanmışım :)

Ödül 55la970v televizyon

Ve kazandığım tweet :)

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rLPcwwWhLrs[/video]

Cvp: LG Türkiye Twitter Yarışması

tebrikler samet güzeldi. ben en fazla çoğalma özelliğini isterdim. iş güç bir anda biterdi.

kaplumbağalara da faydan olurdu. uv işini gözlerinle suyu ateşle. elektriği de bedavaya getirirdin. yorulursan çoğalıp işi sırayla yapardın. mis gibi daha ne olsun.

şimdi televizyona da baktım hakikaten emeğine değmiş. Allah nazardan saklasın güle güle kullan.

Çok teşekür ederim abi ben de katılıyorum sana klonlama en iyisi olurdu kesinlikle efekte de en çok uğraştıran o oldu valla :) Allah tüm isteyenlere nasip etsin inşallah , valla öyle bir gücüm olsa ilk başta rafiyi büyütürdüm :)

Tebrik ederim Samet :)
Tam bir kaplumbağa seversin. Aklına ilk rafi geliyor.

çok teşekkür ederim abi :) Kaplumbağalarıma çok bağlıyım onlar bizim minik dostlarımız :)

Tebrikler :) Güle güle kullanın ürünü.

Ben de #efsanekare etiketi ile Sony Xperia TR nin başlattığı bir yarışmaya katıldım Twitter'da ama kazanabileceğimden emin değilim :)

Teşekkürler :) umarım siz de kazanırsınız . Ben de 1.5 ay önce htc desire 500 kazandım ama hala gelmedi sıkıntı oldu bir şekilde bekliyoruz bakalım . Twitter gerçekten çok iyi ve değerlendirilebilen bir platform :)

Samet sen epey tecrübelisin yarışma kazanma konusunda, ben gayet şansızım :)

iş anlaşıldı samet sen çeyizi yapımcılıktan yapıyorsun. geriye bir ev kaldı. bekle ali ağaoğlu'da bir yarışma düzenlerse o da tamam. ev kesin senin olur. :smile:

eminemre' Alıntı:
Samet sen epey tecrübelisin yarışma kazanma konusunda, ben gayet şansızım :)

Benim şansım da sonradan döndü diyebilirim aslında :)

cem' Alıntı:
iş anlaşıldı samet sen çeyizi yapımcılıktan yapıyorsun. geriye bir ev kaldı. bekle ali ağaoğlu'da bir yarışma düzenlerse o da tamam. ev kesin senin olur. :smile:

valla abi diğer rt olsun çekiliş olsun öyle işlerdi şansıma kazandım tamamen ama bu emek işi yani bir de bilmiyordum bunları yapmayı öğren yap görüntü ses montajları hata düzeltme derken birkaç gün gecelerimi verdim toplamda 20 ile 25 saat sürmüş olabilir sesleri başka videolardan aldım felan filan beni çok yıprattı ama değdi :)

Ali ağaoğlu fikrini kaptım abi :haha: İnşallah yapar öyle bir şey de şansımızı deneriz :)

Hayırlı olsun :) youtube açılmıyor bende. Ne yazmıştınız?

teşekkür ederim :) Aslında yazıdan daha çok bir video hazırladım birkaç özel güç bulunduran bir kahraman diyebiliriz :)

Telefondan izledim şimdi :) Helal iyi uğraşmışsın :)

Çok uğraştım ama sonuç değdi :)

Samet geç oldu ama gerçekten yaratıcı güzel bir proje çıkartmışsın ortaya. Emeğinin karşılığını da almışsın. Hayırlı uğurlu olsun.

Geri