Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Lincoln , Baroš , Kewell (Kırmızı Yanaklarım)

Büyük küçük kaplumbağa birlikte yaşar mı? hususunda sanıyorum en fazla boy farkı benim kaplumbağalarda ve daha bir sorun yaşamadım. Yem verirken ayırıyorum ve tek tek besliyorum dolayısı ile rekabetleri olmuyor bir birlerinden yem kapmak zorunda kalmıyorlar.

Kaan akvaryumun çok güzel ve kaplumbağaların çok sağlıklı. Sana ve kaplumbağalarına uzun ve sağlıklı bir birliktelik dilerim.

Teşekkür ederim Zekeriya Abi. Asıl yazın ki proje için çok sabırsızlanıyorum. Bu aralar şöyle bir tasarım hengamesi içindeyim birçok fikir var aklımda ama nasıl olur ben de çok merak ediyorum:)

Ben de çok sevinirim sırasıyla sizin kuru alanınızı sonra da benim akvaryum işini halledelim diyorum :)

Geri