Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Lütfen Acil !

mesut

Yeni Üye
Değerli Arkadaşlar, 7 yaşındaki oğlum Alidoğan'ın ısrarıyla yaklaşık dört ay önce iki adet su kaplumbağası aldık, birini iki hafta önce kaybettik; oğlum çok üzüldü ve ağladı. Sevinsin diye iki adet daha aldım ve sizlerden öğrendiğim kadarı ile şartlarımız uygun olmadığından bunlarda ölecek. Ve oğlum başta olmak üzere bizler de çok üzüleceğiz. Sizden ricam bu kaplumbağaları içinizden birilerine vermek isterim, oğlumun iki şartı var : 'emanet vereceğiz, ayda birkez ziyaret edeceğiz ve yazın iki aylığına biz bakacağız' , merak etmeyin unutur zamanla, yeterki alın, geri vermek istemiyorum( öleceklerini bile bile sattıklarını öğrendim, ne vicdansızlık !) kabul eden arkadaşlar olursa çok sevinirim, şartlarınızı bildirin yeterki ölmesinler. Acil dir
Telefonum : 0537 705 22 45

RE: LÜTFEN ACİL !!

Mesut bey; 3 ayrı yere aynı mesajı atmışsınız tek bir yere atsaydınız yine görür cevap verirdik.

Hangi ildesiniz.

2 Konuyu sildim ve 1 konuzu buraya taşıdım.

Eyer satmak istiyorsanız kaplumbağalarınızın resmini çekip siteye yollayınız.Aksi taktirde satma şansınız düşük olucaktır.

3 tane kaplumbağa vermek istiyorsunuz anladığım kadarıyla.Hangi şehirde ikamet etmektesiniz , e-posta adresiniz nedir ve hangi şehirlere götürebilirsiniz?Onları da yazarsanız daha kolay bir şekilde alıcı bulabilirsiniz.Umarım bebeklerin iyi bir yuvası olur.

Arkadaşlar selam, ilginize teşekkür, 3 ayrı yer için özür, acemiliğime verin. Kaplumbağaları satmak istemiyoruz, emanet vermek istiyoruz, oğlum böyle istiyor, onlardan ayrıldığını düşünmek istemiyor. Ayda bir kez ziyaret etmek istiyor, ama merak etmeyin zırt pırt kimseyi rahatsız etmeyiz. Tek derdimiz kaplumbağalarımız ölmesin yeter.Oğlum zamanla unutur sanırım.İstanbulda yaşıyoruz. özel mail adresim : [email protected] . Saygılar.

oldscout' Alıntı:
Mesut bey; 3 ayrı yere aynı mesajı atmışsınız tek bir yere atsaydınız yine görür cevap verirdik.

Hangi ildesiniz.

Kaplumbağaların verilmesinden vazgeçilmiş.İlan geçerliliğini kaybetmiştir.

Kilit.

Geri