Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

mantar sorunu

Musluk açık vaziyette ise sorun değil yalnız şu sıkıntısı var. Su emiş borusunu akvaryumdan çıkarmadan filtre üstünden hortum aparatını sökemezsin su akmaya devam eder.

Bazen hortumlara dokunmadan sadece dış filtreyi temizleriz. O vakit musluğun kapalı olması gerekir. Sadece su çıkış borusunu boşaltırız. Kurulumu yaptıktan sonra su emiş musluğunu açarız. Filtreye su kendi kendine dolar.

Değişme imkanın varsa yenilemen iyi olur.

Bu ti-sertin poşetlerine koyabilirsin. Müjdenin diz altı kadın çorabı var 1 tl. İki çoraba bölüp sepete yerleştirirsin işi bitince olduğu gibi kaldırır atarsın.

Filtre akvaryum ile aynı hizada ise dediğin olur. Su çıkış hortumuna gelene kadar ya emeceksin yada su çıkış borusundan su dökeceksin filtre dolacak pervane hava ile temas ettiği sürece suyu çekmez. Akvaryum altında ise dediğim şekilde yapılır. Su ağırlığı ile kendi kendine dolar.

Cvp: mantar sorunu

üstat son bişey daha soracam önerebileceğin bir otomatik yemleyici makinesi var mı ? 
bir de zaman ayarlı priz siparişi veriyorum linki attım abi iyi midir b u?

http://www.hepsiburada.com/cata-zaman-ayarli-priz-091322-p-HRMAR091322?magaza=Digital%20Borsa

Bu zamanlayıcılar iyidir. Yalnız geniş olduğu için yan slotu kapatır ve kullanamazsın. Koçtaşta ufağı var. Aydınlatma bölümünde öne çıkan konularda var resmi de var.

Otomatik yemlemede forumda var. İsmini unuttum şimdi aramadan otomatik yemleme diye arattır, çıkar ramtone mu öyle birşeydi. Yalnız hayvanlar yetişkinse tam verim alınamıyor. Yem bırakma deliği ayarlanabilir olsa da fazla yetişkin hayvanda verim alınamıyor

Geri