Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Marka Uygunluğu

TürkSasuke

Altın 1 Üye
Ben bayadır bu yem markasını kullanıyorum 3 ay gibi bi süre. Ve kaplumbağaların yem markalarının sağlıkları açısındam çok önemli olduğunu duydum. Bu yem markası iyi mi yoksa başka yeme geçmem gerekiyor mu. Başka yeme geçmem gerekiyorsa eğer pet shoplarda kolayca bulabileceğim markalardan söyler misiniz

Ekli dosyalar

• images.jpeg
    images.jpeg
    15.6 KB · Görüntüleme: 6
Merhabalar..
Markayla ilgili bilgim yok..
Tek çeşit yemle besleme yapmiyoruz..birden fazla yem temin etmeniz gerekiyor..
Bana tavsiye edenleri ben size yazayım

Dajana gammarus
Tropikal biorept w
Sera raffy p
Omega one
Ahm turtle sticks

İnternette kolayca bulunabiliyor..fakat kaplumbağa yaşi boyu vs onlarida bildirmeniz gerekiyor..

tecrübeli arkadaşlar size daha fazla bilgi vereceklerdir..

Kaplumbağalarımın kabuk boyu 3-4 cm 4.5 aylıklar ve markaları ne zaman değiştireceğimizi nasıl anlıyoruz

Supranom pek makbul bir yem değil. Tropical axolotl, sera raffy P, omega one juvenile turtle sticks yemlerinden birini alın. Birde kapalı kutuda gammarus alın. Netten hesaplı ve daha taze olanını alırsınız.

• Beğen
Tepkiler: cem
6 cm kabuk boyu sonrası yem çeşidi artar.

Geri