Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

masaüstünüzü burada paylaşabilirsiniz

panpon

Altın 2 Üye
ben çok merak ediyorum herkez burada masaüstünü paylaşsın print screen'e basın sonra painti açıp ctrl+v yapın ve kaydedin ;)

benimki:mailto:/i/masastsx.png/

:p klasik resim benimki :p

Masaüstü ekran görüntüsünü burda paylasalım demek istedi panpon:D

O kısmı anlamıştım nasıl paylaşılacağını anlamadım :)

(Masaüstü resminizi cekmek ıcın kısa bilgi; paint prg acıp klavyeden PrtSc tusuna basın sonra painti açın crt v dersenız ekran paınte yapısır ve farklı kaydet degıp asagıdakı secenekten de dosya turunu Jpeg secınız (kolay yuklenır)

ben de yaptım link de bu :) mailto:/img38/65/adszwb.jpg üzerine tıklayınca açılcak mı acaba? neyse bu kadarına da şükür.

evet gözüküyor çok şekermiş allah bağışlasın kaplumbağanı

yok. malesef. fotoğrafta 20 gündür bendeydi. şu an için 2,5 aydır bende. son halini bi görsen bu halinin 1,5 katı. Minik kurbağam benim.

Buda benimki (tavşan forumundaki bir üyenin tavşisi masasütünde çok şeker oluyor bende onu koydum)

[/color]Karamel

mailto:/img23/3479/adszpi.png

Geri