Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Mavi Damla - Contra lchthyo

eaglewatch

Bronz 4 Üye
Merhabalar,

Mavi damla ile ilgili forumda yazılan bilgileri okudum ancak ben prospektüsü okuyunca biraz kafa karışıklığına ugradım bu nedenlesizlere sormak istedim. Ben şuan için sularını temizledikten sonra bu damlayı prospektüsteki gibi kullanırkan filtreyi 3 gün boyunca hiç çalıştırmayacak mıyım? Ayrıca 10 günde bir koruma amaçlı damlatırken yine filtre kapanacak mı kapanacaksa ne kadar kapalı kalmalıdır? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şuan için bir mantar sorunum yok ama onlem olması bakımından hemen kullanmaya başlamak istiyorum Prospektüste 1. gün 10 lt için 2 damla 2 ve 3. günler ise 10 lt için 1 damla şeklinde yazıyor.

Cvp: Mavi Damla - Contra lchthyo

Sadece su değişimlerinde kullanın. Mavi damlayı damlattıktan sonra filtreyi hemen açmayın. Filtre çekiyor etkisi kayboluyor. Genelde 10 litreye 1 damla damlatılır ama prospektuslerde farklılık olabiliyor, ne yazıyorsa onu uygulamak gerek.

Geri