Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

mesaj hakkı

tosbik57

Bordo Bereli
Admin bey bize lütfen mesaj hakkı verin biz arkadasları rahatsız etmeden konusalım :)

Evet lutfen Ahmet bey lutfen :)

Kovulmak istemiyoruz lutfen Ahmet bey

Ahnet bey biz arkadaslarlar konusuyoruz ama uyarı alıyoruz kovulmakta istemiyoruz lütfen bize özel mesaj hakkı verinkmse üzülmesin

Ahmet bey lütfen yardımcı olun kovulmak istemiyoruz :)

Direk buradan yazıyorum arkadaşlar. Hepinize özel mesaj göndermek istemiyorum.

1-Uyarı sebebi üslupta hatalı davranmaktı.
2-Birbirinizi kışkırtmaya devam etmemenizi daha önce söylemiştim.
Bu iki konuyu dikkate alın.

Kendi fikrim. Sohbet şeklinde konu dışı konuşmalar arada yardım isteyenlerin mesajlarını atlamamıza sebep olur. Hepimiz burada kaplumbağalarla ilgili fikir alışverişi ve sorunlarıyla ilgili bulunuyoruz. Aşırı sohbet içerikli arka arkaya mesajlar takip dışında başka eski konulara yazılan ara mesajların atlanmasına ve yardım isteyen bir arkadaşımızın cevap alamamasına sebep olabilir. Buradaki sıkıntı sizin sohbetinizin kişisel rahatsızlık vermesi değil bahsettiğim durumların oluşma ihtimalidir.

Peki ne hapalim ? Selale ve ben kovuldukmu ?

Peki ne hapalim ? Selale ve ben kovuldukmu ?

Bir konuda özel mesajlaşmanın yasak olduğu konusu. Kişiye özel ayrıcalık tanınması diğer üyelere haksızlık olur.
Bu konu açılmışken özel ve kişisel mail vb bilgilerin yazılmasıda yasaktır.

Benim bu sohbet ile ilgili yorumum kişiseldir. Size neyin neye sebep olabileceğini belirttim.

Saol :) biz kovulacakmiyiz ? Onu sœylemdiniz

Emre bey bi sikayet etmek istedigimizde nasıl iletisim kurcaz?

Şu an bir sorun gözükmüyor.

Uygun olmayan bir yazıda rapor et butonuna basmanız gerekiyor. Ama bunun gereksiz kullanılmasıda rapor edene geri dönebilir. Bu sebeple öncelikle herkes saygılı ve birnirini kırmadan hareket etmeli. Bu söylediklerim doğal olarak hepimiz için geçerli.

Telefondan girince görünmüyor, yani çıkmıyor.

Tabiki. Mesajın altındaki butonlardan biri bu.

Saolun bisey sorcam ben moderratör basvurusu yaptim cevap gelmedi niye yanlis bisey mi yaptik acaba yanlis yazdiklari m icin özur :)

Cvp: mesaj hakkı

bunun için sırasıyla bilgi, deneyim, konulara hakimiyet olgunluk ve ciddiyet gerekli

Cvp: mesaj hakkı

arkadaşlar hala aynı düzen gidiyorsunuz. şahsi sohbet ve gereksiz yorum kalabalığı yasak. bu konuya mail adreslerinizi yazın diğeriniz aldığında aldım desin. bu konuyu sonra kapatacağım.

Geri