Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşabilecek ve kaplumbağanız hakkında merak ettiğiniz sorulara cevap bulabileceksiniz.

Üye Ol!

Michelangelomun bir gözü neden kapalı?

barisil

Yeni Üye
merhaba, kapluşumum bir gözü ,iki gündür ya kapalı ya da açmaya çalıştığında saydam bir tabakayla kaplı ,acaba mikrop kapmış olabilr mi? nasıl çözüm bulabilirim şimdiden teşekkürler...

C3NK

Bronz 5 Üye
RE: Michelangelomun bir gözü nedne kapalı?

evt aynı tabaka Benim Dodo`m da da var Gent gut göz damlası al ve devit-3 vitamini eczanade bulabilirsin ben kullandım Dodo`m sağlıklı
yemde yiyor
Bide eğer yem yiyosa sadece gözünde sorun vardır iştahsızsa bir veterinere götürmelisin...

barisil

Yeni Üye

evet göz damlası olabilir yem yemesinde hiç bir problem yok canavar gibi fakat sağ gözündeki beyazlık beni endişelendiriyor ilginiz için teşekkürler..

C3NK

Bronz 5 Üye

Korkma dostum Gent Gut al sabah akşam her iki gözüne birer damla damlat çünkü diğer gözünede şıçrayabilir ilk 3-4 gün gözünü yine az açabilir ama 5-6 günlerde biraz daha iyi ve net açabilir...

Tarçın~

Altın 2 Üye

Mikrop kapmış olabilir , A vitamini eksikliği olabilir , üşütme olabilir , ya da gözün kapanması akciğer enfeksiyonu başlangıcı olabilir.Genelde tek göz kapanması akciğer enfeksiyonu başlangıcı , iki göz kapanması da hastalığın ilerlediğinin ifadesidir.Filtreniz ve bakteri önleyici damlanız var mı?Geçmiş olsun.

barisil

Yeni Üye

tavsiyeleriniz için teşekkür ederim ilk güden itibaren açtı gözünü şimdi daha iyi devam ediyorum damlaya daha iyi olacak umuyorum ..

Tarçın~

Altın 2 Üye

Geçmiş olsun fındık surata...:)