Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Miky öldü

Kapluştron

SKF Delisi
Antibiyotiği iki gün önce kestim durumu iyi gibiydi ama demin baktım ölmüş. İyileştiremedim onu: `(

Cvp: Miky öldü :`(

basin sag olsun. bilirim o aciyi. :'( ben dayanamayip yeni bi kaplus almistim. iykide almisim. candan cok cana yakin oldugu icin adini candan koydum. bicir biseydi. kafasini uzatir sevdirirdi cok obur tek derdi yemek yemeydi. ama sonra buyudu simdi bna asik gibi bakiyo. nereye gidersem oraya gelip cirpiniyo. ona ilgi gosterincede ercan kiskaniyo. minik ercan cok duygusal saklaniyo banada agliyo gibi bakiyo.

candani almadan once osman vardi o da cok cana yakindi ama bakmasini bilemedim olum fanusunda hastalandi. bide hayvani haliya koyuyodum. kisin hasta oldu kurtaramadim bende. :'(

RE: Miky öldü :`(

Sağolun benimki aldığımda hastaydı iyileştirmeye çalıştım ama olmadı işte. Bende almayı düşünüyorum yeni bitane.

Benikilerde hasta gibiydi ilk basta iyilestiler yem yediler. Düzeldi smdi cok hareketlilier tekrara başın saosn

En iyisi bence ama alirsan dikkat et kvga etmesinler :)

Zaten çok küçük daha sanmıyorum miky le de iyi anlaşıyodu. Ama yine de dikkt etmek lazım :)

Cvp: Miky öldü

Başınız sağ olsun, üzüldüm :(

Teşekkürler. Birşey soracağım elime aldığımda zaten bacaklarını falan salmıştı ama arka bacaklarından sarı bı su damlıyordu nedendir acaba bir bilginiz var mı?

Cvp: Miky öldü

İltihap olsa görünür bir yarada olurdu. Dışkıda bir anormallik olup o bölgeye bulaşmış olabilir mi?

Bilemiyorum gerçekten ölüp ölmediğini anlamak için elime aldım arka bacaklarından aşağı sarı su damladı.

Geri