Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Minnie de aramızdan ayrıldı ='(

caramela

Bronz 5 Üye
Sevgili miniğim mantar hastalığı yüzünden bu sabah aramızdan ayrıldı... daha alalı bir hafta olmuştu oysa... birbirimize alışamadan terketti beni... çok uğraştım ama kurtaramadım malesef çok üzgünüm... keşke petshoptan alırken farkedebilseydim.. daha sonra lekeleri için götrdüğümde bişeyii yok geçer dediler ama sonu ölüm oldu miiniğimin... şimdi arkadası johnny var ve ona daha cok dikkat edicem... şuanda gayet sağlıklı umarım hep böyle kalır...
aşağıya miniğimin son uykusunun ve minik mezarının fotosunu koyuyorum... umarım rahat olur ve güzel dileklerinizi duyar..
hoşçakal miniğim...

Ekli dosyalar

• PIC_2555.jpg
    PIC_2555.jpg
    69.4 KB · Görüntüleme: 70
  • PIC_2556.jpg
    PIC_2556.jpg
    116.5 KB · Görüntüleme: 59
  • PIC_2561.jpg
    PIC_2561.jpg
    146.2 KB · Görüntüleme: 57
ah canım benim ya nede masum duruyor öyle duygulandım birden ya. Basın sağolsun gerçekten acı birşey.

sağolun... ben de sabah avucumda saatlerce ona bakarak ağladım... o kadar küçük ve masumdu ki... mutlu uyur umarım.... ='(

:(( Başınız sağolsun bende yakın zamanda minik bi yavrumu kaybettim.

Umarım mutlu olurlar...

sizn de başınız sağolsun..umarım minik cennetlerinde huzurlu uyuyolardır şimdi...

çok masumm sanki uyuyormuş gibi minicik muhtaç... ): başınız sağolsun )':

Cvp: Minnie de aramızdan ayrıldı ='(

Başınız sağolsun :( Saksıya değil de toprağa gömseseydiniz keşke

Geri