Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Muhittin'ime bir Muhittine arıyorum ?

başak

Gümüş 4 Üye
Bir tane erkek kaplumbağam var.
1.5 Yaşında en son ölçtüğümde 10 11 cm civarı kabuk boyu vardı.
300 lt kapasiteli akvaryumum var.
Kuru alan Hariç herşeyi tamam kuru alanı halletmeye çalışıyorum.
Bakım konusunda kesinlikle güvenebileceğiniz insan benim ???
Sahiplendirecek kişinin Osmaniye de veya bana getirebilecek mesafede Olmasını istiyorum.
Muhittine' nin sağlıklı Olmasını istiyorum çünkü Osmaniye de veteriner adına birşey yok.
Şimdiden Teşekkür ederim ?

Öncelikle akvaryumunuza kuru alan yapmanız şart yoksa muhittine yi bulsanız bile yavru almanız mümkün olmayacaktır. Bende 17 kaplumbağa var 9 dişi 8 erkek . Eğer iyi baka bilecekseniz mardinden 9 yasına kadar olan dişi kaplumbağalarımdan birini muhittin kardese bagıslayabilirim zaten acilen sayılarını azaltmak istiyorum çünkü çok fazlalar ve bazıları yumurta dönemindeler.

Siz isterseniz bana muhittinin resmini yollayın memnun olurum... :D

Ben buraya resim yükleyemiyorum bi türlü Facebook unuz var mı ordan göstersem
Şu anda idareten kullandığımız bir kuru alanımız var çok şükür küçük diye yetiyor biraz Büyüyünce kaçma ihtimali var daha küçük diye acele etmedim.
Bir de çiftleşme Amaçlı değil yalnız yaşamasın diye istiyorum ama onlar otomatikman zamanı gelince çiftleşicekler neyse ??
Bir de eğer anlaşırsak ben gelip alabilirim ay sonunda Mardine gelicez inşallah Allahtan bişey çıkmazsa ?

Cvp: Muhittin'ime bir Muhittine arıyorum ?

başak www.hizliresim.com dan resmi yükledikten sonra forum yazan linki buraya kopyala yapıştır. cevabı gönderince resim çıkar.

Peki o zaman facebooktan abdullah güler diye bulanilirsiniz beni mardine gelebilirseniz çok daha iyi olur
Hersey muhittin için :) :) :)

Cem bey girdim ama nasıl oldu bulamadım oraya girip nereye tıklıyoruz

şimdi linki düzelttim. i yerine ı harfini girmişim.

Gene yapamadım böyle bişey olamaz ya beceriksizliğim tuttu uploada basmicakmıyız

resmi seç, yükle ekranda çıkınca altta forumlar yazan kutucuktaki linki kopyalayıp burada yorum yaz kutucuğuna yapıştıracaksın.

Yapamıyorum ingilizce yazıyo herşey. Abdullah facebook adresinin linkini verir misin

Geri