Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşabilecek ve kaplumbağanız hakkında merak ettiğiniz sorulara cevap bulabileceksiniz.

Üye Ol!

Mutlu yıllar aragon(:

VamPrelLa

SKF Delisi
Dilerim geçireceğin yeni yaş saglıklı, mutlu bir yıl olarak gecer:) Sevdiklerinle ve kaplumbagalarinla nice seneler dilerim:)

aragorn

SKF Delisi
Çok teşekkür ederim Melis hatırladığın için de ayrıca teşekkürler. Birlikte daha çok seneler görürüz umarım forum olarak :) tekrar çok teşekkür ederim :)

Seğmen EFE

Bronz 2 Üye
Mutlu yıllar Cihan. Hayattan beklentilerinin gerçekleşmesi dileğimle ....

kubrabekmez

SKF Delisi
Cihannn... Kardeşim... Mutlu yıllar! Aragorn ve Arwen ile geçen nice yıllar diliyorum sana...

aragorn

SKF Delisi
çok teşekkür ederim Seğmen Bey güzel dileğiniz için.

teşekkürler Kübra inşallah :) forum olarak daha uzun yıllar beraber olabilmek dileğiyle.

gonzimmm

As 2 Üye
Nice mutlu yıllar abicimmm :)
Şansın,sevdiklerin,sağlığın,mutluluğun,huzurun ve tüm istediklerin hep yanında olsun inşallah...Sen bunlardan nicesini hakaden bir kalbe sahipsin.İnşallah hep mutlu olursun :)
İyi varsın...

Smyrna35

Gümüş 3 Üye
Nice mutlu yıllara Cihan, umarım tostoslarla ve sevdiklerinle beraber güzel bir yıl geçirirsin.

aragorn

SKF Delisi
çok teşekkürler güzel dilekleriniz için.. :) herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. sağolun.

biber

Gümüş 3 Üye
Mutlu yıllar Cihan, kapluşlarınla ve sevdiklerinle güzel bir yaş diliyorum sana:)

selluka

Yeni Üye
Mutlu yıllar Aragorn;her ne kadar forumda yeni olsam da,iyi tanımasam da,aranıza yeni katılan birine koşulsuz yardımın ve desteğin için de teşekkürler tekrar.Tüm sevdiklerinle ve yüreğinden geçen bütün güzelliklerle dolu nice mutlu senelere...

aragorn

SKF Delisi
teşekkürler.. rica ederim sadece yardımcı olmaya çalışıyorum elimden geldiğince.. çok teşekkürler.

gizemli_kiz19

As 4 Üye
Doğum günün kutlu olsun Cihan...ilk kutlayan ben olsamda burayı görmüşken buraya da yazmak istedim :D

aragorn

SKF Delisi
Evet :) çok teşekkürler gerek yoktu yeniden burda da yazmana düşündüğün için çok teşekkür ederim :)