Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşabilecek ve kaplumbağanız hakkında merak ettiğiniz sorulara cevap bulabileceksiniz.

Üye Ol!

Müzikle İlgilenenlerin Tanışma Konusu

Karapapak

Bronz 5 Üye
Arkadaşlar müzikle ilgilenenler burada tanışabilir.Hem paylaşımda başlar o zaman.Ben hemen başliyim...
Ben Kagan Güzel Sanatlar Müzik Böl. 3.sınıf öğrencisiyim...

februata

Altın 4 Üye
Ad soyad
e.üye
kendime amatör bile diyemeyecegim kadar amatör şekilde elektro gitarla ilgileniyorum : )

Karapapak

Bronz 5 Üye
Olsun bende öyle başladım sonra konservatuarı Antalya 2. olarak kazandım ve orada 3 yıllık kursiyerlik öğrenimi aldıktan sonra Güzel Sanatlara geçtim...Bence azim,devamlılık ve sanat aşkıdır baki ve yararlı kalan...

februata

Altın 4 Üye
Ad soyad
e.üye
kesinlikle öyle. kendi basıma tablardan calmaya calısıyorum elimden geldigince. son zamanlarda elime almıyorum gerci. ama biraz da bilen birinin yönlendirmesi gerekiyor tabi ; )

Karapapak

Bronz 5 Üye
Elimden gelebilecek birşey varsa mutlaka yaparım benim ana enstrumanım klasik gitar...

februata

Altın 4 Üye
Ad soyad
e.üye
teşekkür ederim, yeniden calısmaya basladıgımda yardıma ihtiyacım oldugu takdirde danısırım :) klasik akustik ve elektro gitar var bende.

gonzimmm

As 2 Üye
Ad soyad
Ecem
Burası Forum Oyunları bölümüdür.
Sanırım Naz hanım adı değiştirmiş.Konuyu taşıyorum ve bölüm adının tekrar Oyunlar olarak değişmesini talep ediyorum !

oliwerfaruk

Yeni Üye
YA BEN KLASİKLE BAŞLADIM ELEKTROYA GEÇMEK ÜZEREYİM BAYRAMDA SPONSORLARDAN DA BİRAZ PARA GELSİN ALICAM İNŞ.

"Mesajınızı düzenleyin lütfen küçük harfle yazın.Yasak."