Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Müzikle İlgilenenlerin Tanışma Konusu

Karapapak

Bronz 5 Üye
Arkadaşlar müzikle ilgilenenler burada tanışabilir.Hem paylaşımda başlar o zaman.Ben hemen başliyim...
Ben Kagan Güzel Sanatlar Müzik Böl. 3.sınıf öğrencisiyim...

kendime amatör bile diyemeyecegim kadar amatör şekilde elektro gitarla ilgileniyorum : )

Olsun bende öyle başladım sonra konservatuarı Antalya 2. olarak kazandım ve orada 3 yıllık kursiyerlik öğrenimi aldıktan sonra Güzel Sanatlara geçtim...Bence azim,devamlılık ve sanat aşkıdır baki ve yararlı kalan...

kesinlikle öyle. kendi basıma tablardan calmaya calısıyorum elimden geldigince. son zamanlarda elime almıyorum gerci. ama biraz da bilen birinin yönlendirmesi gerekiyor tabi ; )

Elimden gelebilecek birşey varsa mutlaka yaparım benim ana enstrumanım klasik gitar...

teşekkür ederim, yeniden calısmaya basladıgımda yardıma ihtiyacım oldugu takdirde danısırım :) klasik akustik ve elektro gitar var bende.

Burası Forum Oyunları bölümüdür.
Sanırım Naz hanım adı değiştirmiş.Konuyu taşıyorum ve bölüm adının tekrar Oyunlar olarak değişmesini talep ediyorum !

YA BEN KLASİKLE BAŞLADIM ELEKTROYA GEÇMEK ÜZEREYİM BAYRAMDA SPONSORLARDAN DA BİRAZ PARA GELSİN ALICAM İNŞ.

"Mesajınızı düzenleyin lütfen küçük harfle yazın.Yasak."

Geri