Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Nasıl kullanmalıyım?

Cvp: fitre

ısıtıcının kafa kısmı dışarda durmalı; filtrenin marka/modeline göre değişir ama büyük kısmı tamamen içerde; suyu dışarı veren kısmından yukarısı dışarıda olur diye biliyorum

Cvp: fitre

Emre Bey bazı ısıtıcılarda tamamen su içinde kullanılmalı.Örneğin benim kullandığım 2 farklı ısıtıcıda da komple suda kalması gerekiyor.
Onun için kutularının üzerinde ki kullanma talimatlarına uygun bir şekilde kullanmalısınız ekipmanlarınızı.

Cvp: Nasıl kullanmalıyım?

evet evet büyük kısmı dediğim piyasadaki ısıtıcıların büyük kısmı; imla hatası yapmışım

Isiticilar markaya gore degisiyor ornegin atman kullaniyodum tamami suyun icinde olmali yaziyodu, eheimde ise kafa kismi disarda olmali diyor. Kullanma kilavuzunu okuyun bence.

ısıtıcının kutusunun arkasında hepsini içine sokun diyor onu yaptımda fitreyi hala çözemedim ingilizce yazıyor

Filtreyi zaten tamamen batırın. Sadece bazılarında su verirken fiskiye aparatı oluyor. O kısım kısmen yüzey üzerinde kalabilir.

İngilizce acıklama kısmını buraya yazarsanız cevirisini yaparım sizin için

Filtrenin marka ve modelini de yazarsanız daha rhat cevap verilebilir. Benim yukarıdaki yorumum iç filtre içindir.

Geri