Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

nerden alabilirim

KediyeKafaAtanFare

Yeni Üye
ankara çankaya dolaylarında filtre ve ısıtıcıyı ucuz fakat kaliteli nerden bulabilirim şimdiden teşekkürler

Cvp: nerden alabilirim

buse alacağın ürünler en hesaplı ulus halindeki kuşçular çarşısında var. ama yanında biriyle gitmende fayda var kazık atabilirler. iç filtre alacaksan içindeki mili seramik olanlardan al. akvaryum kaçlık ?

teleskopakvaryum'un internet sitesini tavsiye ederim. petshopların yarı fiyatına yakın her şey. (teleskop market ana sponsoru gibi oldum yemin ediyorum)

teleskop akvaryumda uv lamba varmı bide kuru alan ?

Uv su dezenfekte edici cihazlar var sanırım sadece. Kuru alan ve uv lamba için juen pet market'e(yine internet sitesi) bakılabilir.

Ben UVA-ısıtıcı için şu lambayı aldım.
mailto:/urun_detay.aspx?kat=0&urn=13209

Kompakt olan içinse şunu (Türkiyeye girişte sıkıntı çıkmadı):

http://www.amazon.com/gp/product/B00101JI2Y/ref=oh_details_o00_s00_i00

Büyük kuru alan juen'de kalmadı sanırım, küçükleri var. Ama kuru alan için şu çok güzel bir ürün(bugün aldım salı günü elimde olacak):

mailto:/evcil-hayvan-petshop/rep600-kaplumbaga-su-alti-platformu-69139092

bu ürün 240 litre akvaryuma olurmu ?

Bu size yaramaz gibi o halde. Boy: 43 cm En: 35,6 cm Yükseklik: 25,4 cm. Eni küçük kalıyor. Ama Emre Bey daha büyüklerin içine konduğuna dair bir resim paylaşmıştı aşağıdaki konuda.,

mailto:/forum/Konu-the-kapluss.html

kaplumbağalarım çok küçük olduğundan en küçük akvaryumla başladım ben genişlik 20 boy 15 en 30 kuru alan var diğer malzemeleride bugün alıcam

Ben uygun fiyata ve kaliteli ürün alabileceğiniz www.juenpet.com sitesini öneririm. Ben oradan alışveriş yapıyorum gayette memnunum.

keratakerata' Alıntı:
teleskopakvaryum'un internet sitesini tavsiye ederim. petshopların yarı fiyatına yakın her şey. (teleskop market ana sponsoru gibi oldum yemin ediyorum)

teleskop akv.un internet sitesine baktım, çok pahalı geldi. makul ,hesaplı bir akvaryum,ısıtıcı ve filtreyi başka nerelerden temin edebilirim,istanbul da? yavru kaplumbağa için...

Maltepe ve eminönünden uygun fiyata bulunabilir. Yada daha iyisi çok büyük olmayacağı için en uygunu camcıya yaptırmak.

Geri