Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Öldü

filozof

Altın 2 Üye
Ne kadar uğraştıysam iyileştiremediğim Fıstık ı 5dk önce ölü buldum

-29 Mart Pazar 2009-

başınız sağolsun..çok üzüldüm gerçekten.. bu aralar duyduğum kaçıncı ölen kaplumbağa oldu bu.. bazen ne kadar uğraşılsa da fayda etmeyebiliyor ne yazık ki..

Ah be gerçekten çok üzüldüm dostlarımızı kaybetmek çok acı gerçekten. Başın sağolsun

Çok üzüldüm, sevdiklerimizi kaybetmek hayatın zor olduğu anlardandır her canlı ölmek için yaratılmıştır ama sevmek kaybetmeyi de göze almaktır..

Acını paylaşıyorum ve neler yaşadığını anlıyorum.

Biber'in yorumuna katılmamak elde değil.

allah rahmet eylesin bi dostu kaybetmek gerçeken çok zor...

bence asıl ölüm nedeni şu:

önceden fanustaydı soğuk aldı sonra gözleri kapanınca mikrop kaptı sandım onun ilaçlarını aldım fakat yeni olayı anlayıp ilaç aldığımda çok geçti...

başın sağol olsun o acıyı bilirim çok kötü bk aklıma gldi ağlicm bnimkide öldü ama çok tatlı hepsi tatlı ama o bambaşkaydı bna kış uykusunda dediler ama kastalıklıymış bnde elimdn gleni yaptım ama olmadı başın sağol olsun cnm iyi bir yere göm bn ağcın altına gömdün serin serin atsın die

Geri