Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Ölüm Fanusuna Hayır !! ( Değişik Bir şey :) )

Seco

Bronz 3 Üye
Yeni bir çalışma yapiyim dedim.Umarım beğenirsiniz.Bu arada eğer beğenmediğiniz bir yer varsa söyleyin. Bende düzeltirim.Teşekkürler...
mailto:/2lv0jsj.gif

Cvp: Ölüm Fanusuna Hayır !! ( Değişik Bir şey :) )

Biraz boş olmuş yazı stilini değiştirebilirseniz arkafona okyanus ve ya farklı bir renk tonu yapabilirseniz bir de www.sukaplumbagasi.com u sabit yapabilirseniz daha güzel olur diye düşünüyorum bunun dışında resim ve fikir güzel olmuş :)

Güzel bir çalışma olmuş.

Düzenleyip güncelliyeğim.Çok teşekkürler yorumunuz için...

Ben de sizden esinlendim çalışma yapacağım :D

Elinize sağlık...Çok sade olmuş Yasemin hanımında dediği gibi arkaplana birşeyler eklenebilir.

Güzel olmuş elinize sağlık.

arka plana değilde yazı büyüyerek gelirken ölüm fanusunun üstüne çarpı atılabilir. yani üzeri çizilebilir.

O hareketli yazıları nasıl yapıyorsunuz.

Birçok kişiye ilham kaynağı olmuşum herhalde ve bu beni çok mutlu ediyor :) Nasıl yaptığıma gelince program kullanıyorum.Photo shop u da yükleyince (Sbs'den sonra ) çok güzel şeyler sizi bekliyor :)

photofiltre&photoscape birleşiminden de yapılabiliyor hareketli yazı ama photoshop unuz varsa imageready den yapabilirsiniz siz olmasaydınız aklıma gelmezdi :D

yenilerini merakla bekliyoruz:Dsbs de başarılar..

[video=dailymotion]DSC01061[/video]

su kaplumbağaları için karides içerek karışık yem lezzetli ve proteince zengin karideslerin yanı sıra besin değeri yüksek tabletler ve alg içeren stickler içerir vitarept düzenli olarak kullanıldığı taktirde kaplumbağalara besin maddeleri ve makro ve mikro elementlerce zengin çeşitlendirilmiş bir diyet sağlar yemin karşı konulmaz tadı kaplumbağalar tarafından iştahla yenmesini sağlar

Geri