Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Özel mesaj gönderemiyorum

gkyksr

Bronz 4 Üye
Merhaba arkadaşalra kaplumlunbağa mı satılığa çıkartım bir kişi olumlu yanıt verdi şuan ona mesaj atmak istiyorum ama gönderilmiyoır "üye" ler gönderemiyormuş kusura bakmayın ama çok saçma birşey 4-5 forumda devamlı faaliyet halindeyim hiç birinde böyle bir özellik yok geri getirilmesini talep ediyorum....

Cvp: Özel mesaj gönderemiyorum

ali bu forumda yaş esnekliği daha doğrusu aralığı geniş. bu yüzden ikili görüşmelerde anlayış olayı olmuyor, genç arkadaşlar fevri davranıyor ve ahlak sınırları aşılıyordu. bu sebeple önceden olan bu mesajlaşma bir süreliğine kaldırıldı.

Cem bey gerekli bilgilendirmeyi yapmış onun söyledikleri dışında tüm üyelerimiz biliyorki alım/satım gibi durumlarda talep üzerine üyenin özel mesajlaşma yetkisini geçici olarak veriyoruz.

Byteorist' Alıntı:
Cem bey gerekli bilgilendirmeyi yapmış onun söyledikleri dışında tüm üyelerimiz biliyorki alım/satım gibi durumlarda talep üzerine üyenin özel mesajlaşma yetkisini geçici olarak veriyoruz.

Banada yetki verirmisiniz...

haklısınız ahlak kurallarını aşmalar oluyor ama cem abide emre abide saygılı olduğumu biliyorlar yani konulardaki konuşmalarımdan anladıklarını düşünüyorum bunun gibi üyelerimize açıkçası biraz haksızlık olduğunu biliyorum ama tabiki en iyisini siz bilirsiniz:133::133:

Kişisel değerlendirmeye girsek işin içinden çıkamaz iyice haksızlığa sebep oluruz. Bu sebeple herkese kapalı olması gerekiyor.

Zaten soruların hepsini açık olarak sorabiliyoruz ve mesajdan alıntı yaparak kişiye yönelik sorabiliyoruz.

anlıyorum hepiniz haklısınız ben bundanda çok memnunum siz değerli üyelerle sohbet edip kaplumbağalarımın dertlerine derman olmak beni çok mutlu ediyor

Geri